• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 486

13613023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98679 13613023 Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT oferuje na sprzedaż działkę w Bielsku Podlaskim.Działka położona przy ulicy Jana Krzysztofa Kluka.Powierzchnia działki ok. 3700mkw.Długość ok. 110mSzerokość ok. 35mDziałka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowa...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

475 000 PLN

-
-
3700 m2
-
15669522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23613283 15669522 OKAZJA! - TAKICH MIESZKAŃ NIE MA WIELE! * 4 POKOJE*WYSOKI STANDARD* PARTER * 201 6 ROK* WINDA* OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni 7 6 , 71 m zlokalizowan...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

855 000 PLN (11 250 zł/m2)

4
-
76 m2
2016
15888859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość Białystok 27830695 15888859 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. I...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 490 000 PLN (6 123 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005
15881478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 55m2 na Bacieczkach. 27632963 15881478 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania, które połączy domowe ciepło z wygodą miejskiego życia?Prezentuję na sprz...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2007
15851362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość Białystok 27012698 15851362 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. S...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 490 000 PLN (6 123 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005
15888855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27830668 15888855 Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki znajdujące się obok siebie w miejscowości Polimonie, gmina Rutka-Tartak, w samym sercu malowniczej Suwalszczyzny.Działka nr 201 – pow. 1163 m2 – cena 81 410 zł (70 złm2)Działka nr 203 – pow. 1751 m2 – cen...

Polimonie (Podlaskie, gm. Rutka-Tartak)

81 410 PLN

-
-
1163 m2
-
15851573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki obok Politechniki 27012785 15851573 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wy...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

810 000 PLN (10 125 zł/m2)

4
4
80 m2
2000
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960
15851116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat nad zalewem Siemianówka! 27012264 15851116 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż pensjonat położony nad Zalewem Siemianówka. Jest to jeden z największych zbiorni...

Tarnopol (Podlaskie, gm. Narewka)

449 000 PLN (1 403 zł/m2)

8
5
320 m2
2026
15851499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod pensjonat nad zalewem. 27012761 15851499 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działka pod pensjonat położony nad Zalewem Siemianówka. Jest to jeden z najwięks...

Siemianówka (Podlaskie, gm. Narewka)

449 000 PLN

-
-
4200 m2
-
15878067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący ekskluzywny Szczebra gm. Nowinka 27587891 15878067 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący z rozbudowaną strefą relaksu - Szczebra, gm. Nowinka powiat augus...

Szczebra (Podlaskie, gm. Nowinka)

2 250 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
2
210 m2
2016
15888775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27825030 15888775 Dzień dobry.Siedlisko 1.25 ha we wsi Żołoćki gmina Boćki.Dom 180m2 w stanie surowym otwartym pobudowany w 2012 roku,woda doprowadzona, prąd nie,ale linia energetyczna jest w nie dalekiej odległości od siedliska .Na placu jest stodoła o powierzchni uż...

Żołoćki (Podlaskie, gm. Boćki)

320 000 PLN (1 778 zł/m2)

5
-
180 m2
2012