• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 486

15834334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707479 15834334 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Korytki Leśne (kod pocztowy 18-413), w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą.Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 332...

Korytki Leśne (Podlaskie, gm. Miastkowo)

449 000 PLN (8 315 zł/m2)

3
1
54 m2
2010
15888528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814961 15888528 DZIAŁKA BUDOWLANA W IGNATKACH - BLISKO NATURY I BIAŁEGOSTOKU Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Marzysz o spokojnej okolicy, zielonym otoczeniu i jednocześnie szybkim dojeździe do miasta? Ta oferta spełni oczekiwania nawet...

Ignatki (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

495 000 PLN

-
-
1245 m2
-
15851396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo 27012815 15851396 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15851533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy 129 m² z ogrodem | Augustów 27012998 15851533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż ekskluzywny dom w zabudowie szeregowej Augustów, os. Borki. Przedstawiam ofertę...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

880 000 PLN (3 843 zł/m2)

6
3
229 m2
2015
15882193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658317 15882193 Szukasz miejsca, które stanie się nową ikoną Suwałk? Oferujemy na sprzedaż unikalny kompleks inwestycyjny o powierzchni 12 079 m², położony u zbiegu ulic Sejneńskiej i Waryńskiego. To jedyna tak duża przestrzeń w mieście, która łączy industrialne dzi...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

4 990 000 PLN

-
-
12079 m2
-
15851539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 135 m² | Duża działka | Augustów 27012784 15851539 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom z dużą działką w Augustowie 135 m² 1300 m² działki Gotowy do zamieszkaniaSzukasz domu...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

900 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
3
135 m2
2009
15851629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter | 3 pokoje | Centrum Suwałk | Bez balkonu 27012919 15851629 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie w centrum Suwałk Parter Idealne dla rodziny lub pod inwestycję.Na sp...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

300 000 PLN (5 660 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15851200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 59m 27012599 15851200 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 pokoje Balkon Gotowe do zamieszkania Spokojna okolicaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne ...

Suwałki (Północ ii) (Podlaskie, gm. Suwałki)

355 000 PLN (6 017 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15860910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27188873 15860910 Polecamy nieruchomość w miejscowości Klepacze tuż obok osiedla Starosielce w Białymstoku. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2019 roku o powierzchni całkowitej 185m2. Dom został zbudowany z cegły ceramicznej, dach wykonano z blachodachówki, ...

Klepacze (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 249 000 PLN (6 751 zł/m2)

4
-
185 m2
2019
15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15514509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225742 15514509 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

1 088 300 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
108.83 m2
2026