• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na wynajem Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 207

15851447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek 800 m2 Białystok 27012914 15851447 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa oferta wynajmu. Budynek o powierzchni 800 m2, 2-poziomowy, blisko centrum.Szeroki ...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

41 600 PLN (52 zł/m2)

5
-
800 m2
-
15851621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z placem przy głównej drodze 27012863 15851621 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal biurowo usługowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. 100 m2 powierzchni biurowej na I pi...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 900 PLN (69 zł/m2)

1
-
100 m2
-
15851471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 28 m2. Parter. 27012823 15851471 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji, na osiedlu Przydworcowe. Loka...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 300 PLN (46 zł/m2)

3
-
28 m2
1980
15851341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia biurowa 160-200 m2. 27012559 15851341 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Otwarta powierzchnia do wynajęcia od 160 do 200 m2. Wysokie, nowoczesne wnętrze na I piętrze...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

4 800 PLN (30 zł/m2)

1
-
160 m2
-
15851280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek parterowy 200 m2 27012549 15851280 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia budynek parterowy w Białymstoku. Samodzielny lokal z dużym parkingiem- Powierzc...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 990 PLN (45 zł/m2)

4
-
220 m2
-
15851254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje na wynajem Białystok 27012532 15851254 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Pokój położony przy cichej i spokojnej ulicy w Białymstoku - na osiedlu Jaroszówka. Budynek ...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15858050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny w imprezowej części miasta. 27137788 15858050 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o powierzchni 36 m2, zlokalizowany w centrum Białegosto...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (69 zł/m2)

3
-
36 m2
1980
15851599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gabinety wysoki standard, do wejścia. 27012964 15851599 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Bardzo atrakcyjny lokal, parter, w pełni wyposażony i gotowy do wejścia. Centrum Białegostok...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 250 PLN (65 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15851416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Efektowne biuro. Siedziba firmy. 27012953 15851416 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa oferta! Powierzchnie do wynajęcia w nowoczesnym kompleksie budynku usługowo-produk...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 900 PLN (22 zł/m2)

4
-
180 m2
-
15851448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 80 m2 na parterze 27012920 15851448 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu o pow. 80 m2. Atrakcyjna lokalizacja na Bojarach, w sąsiedztwie lokali...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

4 000 PLN (50 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15851616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal handlowo usługowy 27012829 15851616 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji miasta.Lokal o łącznej powierzchn...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 500 PLN (38 zł/m2)

2
-
170 m2
-
15851265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mikro kawalerka przy Politechnice 27012628 15851265 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Kopernika, piętro 7. Świetna okolica blisko uczel...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 250 PLN (96 zł/m2)

1
1
13 m2
1980