• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na wynajem Podlaskie

Znalezionych ofert: 263

15890131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie do wynajęcia w centrum, 27871897 15890131 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą lokalu na wynajem w centrum Białegostoku.Ju...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 500 PLN (57 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15851284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pow. 1100 m2 przy Parku Handlowym 27012588 15851284 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Obiekt parterowy, Handlowo-Usługowy o powierzchni 1100 m2 w Białymstoku. W pełni gotowy do w...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

38 500 PLN (35 zł/m2)

3
-
1100 m2
-
15889875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w centrum 3-pokojowe 27862747 15889875 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym s...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15889874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala - magazyn 1462 m2 27862746 15889874 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 1462 m2Rodzaj lokalu: kompleks produkcyjn...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

34 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1462 m2
-
15889502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe przedszkole, żłobek 27851863 15889502 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu z możliwością kontynuacji  prowadzenia przedszkola żłobka. LOKAL- dos...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

13 000 PLN (48 zł/m2)

6
-
270 m2
-
15889157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka w centrum. 27845623 15889157 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka z dużym balkonem w centrum - ul. SukiennaOferuję na wynajem funkcjonalne...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 300 PLN (57 zł/m2)

1
1
23 m2
1970
15889156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok, Nowe Miasto 27845622 15889156 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka 18 m² przy ulicy Wiejskiej - idealna dla studenta lub singlaOferuję na w...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (75 zł/m2)

1
1
18 m2
1980
15867851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny, usługowy. Centrum. 27352833 15867851 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy w centrum Białegostoku.> Wysoki parter, po...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15867373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gastronomiczny. galeria. 27344673 15867373 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal gastronomiczny 20 m2. > Najlepsza, widoczna lokalizacja, centrum h...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 000 PLN (150 zł/m2)

2
-
20 m2
-
15861043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia handlowo biurowa z placem 27195628 15861043 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu handlowo - biurowego w Białymstoku na terenie firm usługowych, hurtown...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

13 400 PLN (54 zł/m2)

4
-
250 m2
-
15851134 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie biurowe, centrum 27012282 15851134 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia kompleks powierzchni biurowych na II piętrze o łącznej powierzchni około 240 m2...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 600 PLN (40 zł/m2)

4
-
240 m2
-
15851205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro przygotowane pod klucz 27012638 15851205 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajęcia powierzchni biurowej pod miastem, z wykończeniem :pod klucz według wskazań ...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 450 PLN (47 zł/m2)

3
-
200 m2
2024