• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 750

15896013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski 2 pokoje nowe budownictwo 27965284 15896013 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2-pokojowe mieszkanie 45m2 z balkonem, garażem i komórką - Bielsk Podlaski, gotowe do zamies...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

380 000 PLN (8 444 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15888378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m² 27811179 15888378 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojow...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15871292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska 27463915 15871292 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które od pierwszego kroku opowiadają swoją historię — i zostawiają przestrzeń...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15876806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy blisko jeziora – Serwy, gm. Płaska 27555632 15876806 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwa domy blisko jeziora Serwy - Serwy, gm. PłaskaNa sprzedaż nieruchomość składająca się z d...

Serwy (Podlaskie, gm. Płaska)

1 980 000 PLN (11 379 zł/m2)

3
2
174 m2
2021
15851322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 2 pokoje do zamieszkania 27012567 15851322 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.**********************Mieszkanie w rezerwacji*******************Na sprzedaż - 2-pokojowe mie...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (11 021 zł/m2)

2
1
48 m2
2011
15852389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piasta Chrobrego 3 pokoje do aranżacji 27029569 15852389 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.***************Mieszkanie w rezerwacji*********************************Na sprzedaż - 3-pokoj...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (7 481 zł/m2)

3
1
52 m2
1971
15876074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż – Centrum August 27529702 15876074 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - Centrum Augustowa 60,7 m² 2 piętroNa sprzedaż przestro...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

454 000 PLN (7 567 zł/m2)

3
1
60 m2
-
13995348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1422 13995348 Polecamy na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Dąbrówki, gmina Wasilków. Działki w kształcie prostokąta o powierzchni 612m2. Media(energia elektryczna, woda oraz kanalizacja) dostępne przy drodze głównej. ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENT...

Dąbrówki (Podlaskie, gm. Wasilków)

130 000 PLN

-
-
612 m2
-
15844763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26845183 15844763 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Marczukowskiej. Polecamy nieruchomość o powierzchni użytkowej 42,33m2(metraż po podłodze to 49,84m2). Mieszkanie trzypokojowe składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypi...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

589 000 PLN (14 024 zł/m2)

3
-
42 m2
2024
15895175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960678 15895175 Miejsce, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz! Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w cichej i kameralnej okolicy, a jednocześnie cenią szybki dostęp do mia...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

429 000 PLN (3 146 zł/m2)

3
1
136.35 m2
2025
15876826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 160 m² blisko jeziora i lasu 27556970 15876826 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na nowo powstałym, kamera...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

888 000 PLN (5 550 zł/m2)

5
2
160 m2
2025
15895144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27959966 15895144 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej części Burzyna przy ul. Krótkiej. To idealna propozycja dla osób marzących o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku. Każda działka posiada wydane warunki zabudowy, co pozwal...

Burzyn (Podlaskie, gm. Jedwabne)

65 000 PLN

-
-
1056 m2
-