• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 745

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15896124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970538 15896124 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m² położone w Hajnówce przy ul. 3 Maja. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1987 roku i wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń, dużym salonem 24,4 m²...

Hajnówka (Podlaskie, gm. Hajnówka)

360 000 PLN (5 973 zł/m2)

3
1
60.27 m2
1987
15896014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum | 3 pokoje | oddzielna kuchnia 27965287 15896014 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zadbane 3 pokoje w centrum Białegostoku - idealne do zamieszkania lub pod wynajem.Na sprzeda...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 945 PLN (10 147 zł/m2)

3
-
54 m2
1974
15875063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525247 15875063 Wyjątkowy dom jednorodzinny – gotowy do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów. Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z ciszą i bliskością natury, a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do miasta? Ten wykończony dom w Giełczyn...

Giełczyn (Podlaskie, gm. Łomża)

1 360 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
1
178.2 m2
2008
15888992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27838340 15888992 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów, pól oraz nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej. To m...

Mikołajki (Podlaskie, gm. Łomża)

99 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15889171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845739 15889171 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów, pól oraz nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej. To m...

Mikołajki (Podlaskie, gm. Łomża)

99 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15896114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Inwestycyjne Białystok 27968838 15896114 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Inwestycyjny hit przy Politechnice Białostockiej - 5 pokoi na Nowym Mieście!Na sprzedaż wyją...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (7 805 zł/m2)

5
1
82 m2
1995
15896113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana-Mała Huta 27968839 15896113 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z domkiem letniskowym - Mała Huta, okolice Suwałk.N...

Mała Huta (Podlaskie, gm. Suwałki)

210 000 PLN

-
-
936 m2
-
15894216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Parter | cicha okolica 27933397 15894216 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne 3 pokoje na osiedlu Białostoczek, ul. 1000-lecia Państwa PolskiegoNa sprzedaż fu...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

649 000 PLN (10 468 zł/m2)

3
1
62 m2
2004
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 999 999 PLN (10 753 zł/m2)

6
2
186 m2
2002