• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 723

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15894019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922755 15894019 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m² położone w Łomży przy ul. Pięknej 13.Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, pary lub osób szukających mieszkania pod inwestycję.To m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 129 zł/m2)

3
1
65.1 m2
1969
15818398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671099 15818398 Na sprzedaż komfortowy, trzykondygnacyjny dom wolnostojący, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 2000m2.Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 220 m² została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i przemyślany, z wyraźnym p...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

990 000 PLN (4 500 zł/m2)

7
2
220 m2
1995
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15893931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe Białystok 27922318 15893931 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne i zadbane mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu DziesięcinyNa sprzedaż j...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1983
15694350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka nad samym jeziorem 24081390 15694350 Do kupienia działka budowlana 2 411 m2, położona w Gibach, powiat sejneński, Pojezierze Wschodniosuwalskie.Działka położona bezpośrednio nad  jeziorem Gieret, ogrodzona z dwóch dłuższych boków, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na działce ...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

490 000 PLN

-
-
2411 m2
-
15851380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Suwałkach NOWA CENA 27012644 15851380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący położony w spokojnej i zielonej częś...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

625 000 PLN (5 787 zł/m2)

5
2
108 m2
1970
15893779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum 27920571 15893779 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Augustowa - ul. Młyńska, 56 m²Na sprzedaż przes...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

414 400 PLN (7 400 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15893783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 36m2. 2 pokoje. 27920568 15893783 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, zlokalizowane na 7 piętrze wieżowca przy ul. Fabrycznej ...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (58 zł/m2)

2
1
36 m2
1984