• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 741

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15896064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 1-pokojowe 28,5 m² z windą 27966265 15896064 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,5 m², położone na 5. piętrze w...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

169 000 PLN (6 036 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15896043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje w super lokalizacji 27966026 15896043 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4-pokojowe mieszkanie 72,40 m² Leśna Dolina dostępne od ręki I Cena: 465 000 złCena za m²:...

Białystok (Leśna dolina) (Podlaskie, gm. Białystok)

465 000 PLN (6 458 zł/m2)

4
1
72 m2
-
15896044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe, Białystok 27966028 15896044 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe 2 pokoje na Wygodzie - standard „pod klucz” z Twoją aranżacją!Na sprzedaż ustawne,...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

359 000 PLN (12 821 zł/m2)

2
1
28 m2
1971
15896045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje | 62,9 m² | Kowalskiego 27966027 15896045 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,90 m², położone na 4 ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15718049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24545240 15718049 Na sprzedaż działka o pow. 2,6838 ha położona gminie Jedwabne pow. łomżyński - pod inwestycję - złoże piasku i żwiru!Działka ma status gruntu rolnego z lasem. Teren jest oczyszczony z drzew.Udokumentowane złoża piasku i żwiru - ok. 500 tysięcy ton, p...

Jedwabne (Orlikowo) (Podlaskie, gm. Jedwabne)

1 600 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
26048 m2
-
15896013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski 2 pokoje nowe budownictwo 27965284 15896013 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2-pokojowe mieszkanie 45m2 z balkonem, garażem i komórką - Bielsk Podlaski, gotowe do zamies...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

380 000 PLN (8 444 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15896015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski Mickiewicza 27965290 15896015 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne mieszkanie w sercu Bielska Podlaskiego - komfort, lokalizacja i spokój życiaNa sp...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

260 000 PLN (8 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15896014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum | 3 pokoje | oddzielna kuchnia 27965287 15896014 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zadbane 3 pokoje w centrum Białegostoku - idealne do zamieszkania lub pod wynajem.Na sprzeda...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 945 PLN (10 147 zł/m2)

3
-
54 m2
1976
15888378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m² 27811179 15888378 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojow...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
-