• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 731

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15876074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż – Centrum August 27529702 15876074 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - Centrum Augustowa 60,7 m² 2 piętroNa sprzedaż przestro...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15888335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn z windą towarową 490 m2 27809955 15888335 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia powierzchnia magazynowa, zlokalizowana na I piętrze budynku z windą towarową. M...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 258 PLN (19 zł/m2)

6
-
487 m2
1970
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15894624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946548 15894624 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 5...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (17 549 zł/m2)

3
-
51 m2
2023
15894618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946549 15894618 Polecamy czteropokojowe mieszkanie 72,1 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Zagórnej na os. Dziesięciny II w Białymstoku. Budynek z 1983 po termomodernizacji, mieszkanie środkowe, okna zmienione na PCV. Mieszkanie czyste, zadbane le...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026