• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 723

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15894217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 2 pokoje*Ul. Nowogródzka 27933398 15894217 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę mieszkania 2-pokojowego położonego w centrum przy ulicy Nowogródzkiej na 1 pi...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (10 273 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
15894216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Parter | cicha okolica 27933397 15894216 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne 3 pokoje na osiedlu Białostoczek, ul. 1000-lecia Państwa PolskiegoNa sprzedaż fu...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

649 000 PLN (10 468 zł/m2)

3
1
62 m2
2004
15865827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305074 15865827 Przestrzeń pod Twój dom. Działki budowlane 1437m², 1441m², 1445m², 1449m², 1453m² – Drozdowo, ul. KraskaNa sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Drozdowo, gmina Piątnica.Możliwość zakupu kilku działek obok siebie – idealne pod...

Drozdowo (Podlaskie, gm. Piątnica)

143 000 PLN

-
-
1437 m2
-
15865828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305073 15865828 Duża działka 2435 m² – Drozdowo, ul. Kraska, MPZPNa sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 2435 m², położona w miejscowości Drozdowo, gmina Piątnica.Idealna propozycja dla osób szukających większej działki pod dom z dodatkową przes...

Drozdowo (Podlaskie, gm. Piątnica)

135 000 PLN

-
-
2435 m2
-
15894130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA -MIESZKANIE W SAMYM CENTRUM AUGUSTOWA! 27926332 15894130 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta of...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

300 000 PLN (6 250 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15885302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja!!! Mieszkanie między dwoma jeziorami 27722392 15885302 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Między dwoma jeziorami - jedyna taka okazja w Augustowie!Oferuję na sprzedaż przytulne i bar...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15649832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23300809 15649832 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Olmonty, przy ulicy Łąkowej. To doskonałe miejsce dla osób ceniących naturę, spokój oraz szybki dojazd do miasta.Działki ...

Olmonty (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

250 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15858211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokale gastronomiczne w świetnych lokalizacjach 27141197 15858211 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal gastronomiczny do wynajęcia.Lokal dwupoziomowy o pow. 82 m2 ( lokal stacjonarny samoob...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 990 PLN (75 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-