• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 716

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15514154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20219871 15514154 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
53.13 m2
2026
15890131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie do wynajęcia w centrum, 27871897 15890131 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą lokalu na wynajem w centrum Białegostoku.Ju...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 500 PLN (57 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15758489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25322579 15758489 Działka budowlana - obrzeża miasta Bielsk PodlaskiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z działką budowlaną w miejscowości Biała - 200m od granicy miasta Bielsk Podlaski.Nieruchomość o powierzchni 989 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach: sze...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

79 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
989 m2
-
15851215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oddzielne pokoje, kuchnia, balkon 27012719 15851215 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15861229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27199578 15861229 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15839666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26757030 15839666 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrakowej w...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15877890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27583524 15877890 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
51.84 m2
2026
15877910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 62,9 m² | balkon | do remontu | widok 27583927 15877910 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², położone w Białymstoku. Ni...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
1
62 m2
1982
15872923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506463 15872923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO GOTOWE DO WEJŚCIA 4 POKOJE MEBLE+AGD 3 PIĘTRO 46,5 m² CEGŁA3 niezależne pokoje2 piętroul. DziesięcinyAtuty mieszkania:słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając natura...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-