• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 725

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15885302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja!!! Mieszkanie między dwoma jeziorami 27722392 15885302 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Między dwoma jeziorami - jedyna taka okazja w Augustowie!Witam,oferuję na sprzedaż przytulne...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15858533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja piękny apartament 3 pokojowy 27150217 15858533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Augustów - komfort, przestrzeń i naturaNa sprzedaż unika...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

560 000 PLN (7 568 zł/m2)

3
1
74 m2
2017
15894098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, Młodych 27923530 15894098 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zamieszkaj w przestronnym, funkcjonalnym 3-pokojowym, dwustronnym lokalu. Mieszkanie o funkc...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 900 PLN (7 690 zł/m2)

3
1
52 m2
1995
15532262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 20642236 15532262 Na sprzedaż: Ośrodek Spokojnej Starości z prywatną plażą w malowniczych GibachZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w stanie surowym otwartym, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Giby, w województwie podlaskim....

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

2 400 000 PLN (963 zł/m2)

11
-
2491 m2
2020
15886251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750768 15886251 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Truszki, gmina Piątnica.Nieruchomość stanowi jeden zwarty obszar o regularnym kształcie, oznaczony numerem geodezyjnym 124. Jej wymiary to około 58 m szerokości oraz 223 m długo...

Truszki (Podlaskie, gm. Piątnica)

165 000 PLN

-
-
12700 m2
-
15894083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27922864 15894083 Dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności w gminie Piątnica, miejscowość Jeziorko, ul. Długa.Na sprzedaż budynek jednorodzinny o powierzchni 215,95 m² wraz z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą o powierzchni 71,75 m², położ...

Jeziorko (Podlaskie, gm. Piątnica)

1 150 000 PLN (5 325 zł/m2)

5
2
215.95 m2
-
15894019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922755 15894019 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m² położone w Łomży przy ul. Pięknej 13.Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, pary lub osób szukających mieszkania pod inwestycję.To m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 129 zł/m2)

3
1
65.1 m2
1969
15818398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671099 15818398 Na sprzedaż komfortowy, trzykondygnacyjny dom wolnostojący, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 2000m2.Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 220 m² została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i przemyślany, z wyraźnym p...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

990 000 PLN (4 500 zł/m2)

7
2
220 m2
1995
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-