• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 726

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15894130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA -MIESZKANIE W SAMYM CENTRUM AUGUSTOWA! 27926332 15894130 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta of...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

300 000 PLN (6 250 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15818398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671099 15818398 Na sprzedaż komfortowy, trzykondygnacyjny dom wolnostojący, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 2000m2.Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 220 m² została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i przemyślany, z wyraźnym p...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

990 000 PLN (4 500 zł/m2)

7
2
220 m2
1995
15869689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27407928 15869689 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

570 651 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.78 m2
2026
15868530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385172 15868530 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

484 711 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
60.97 m2
2026
15885302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja!!! Mieszkanie między dwoma jeziorami 27722392 15885302 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Między dwoma jeziorami - jedyna taka okazja w Augustowie!Witam,oferuję na sprzedaż przytulne...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15858533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja piękny apartament 3 pokojowy 27150217 15858533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Augustów - komfort, przestrzeń i naturaNa sprzedaż unika...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

560 000 PLN (7 568 zł/m2)

3
1
74 m2
2017