• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 713

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15890463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877474 15890463 Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda.Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można wykorzystać pod kątem działalności lub niezależnego mieszkania.Rozkład:Pod...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 249 000 PLN (5 677 zł/m2)

4
2
220 m2
1995
15890464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877473 15890464 Polecamy dom wolnostojący, zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Kolnie, przy ul. Armii Krajowej. Dom z lat 80-tych., o pow. całkowitej 182 m2 i użytkowej 119 m2, położony na działce o areale 445m2 - może funkcjonować jako dwa niezależne ...

Kolno (Podlaskie, gm. Kolno)

729 000 PLN (3 988 zł/m2)

4
2
182.8 m2
1987
15890449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877451 15890449 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku Apartamenty Jagiellońskie Lokalizacja mieszkania:Mieszkanie przy ulicy Jurowieckiej 15 w Białymstoku jest położone w ścisły...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 850 PLN (74 zł/m2)

1
1
25 m2
2021
15807145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Starobojarska 72 m2, 4 pokoje, 1 piętro, parking 26363065 15807145 Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku.Miejsce jest bardzo ciche i zielone, przy bloku jest plac zabaw dla dzieci.Lokal jest d...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (8 889 zł/m2)

4
1
72 m2
1990
15889816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862349 15889816 Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 813.Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na poziom -1. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lo...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

199 000 PLN (6 067 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1993
15770679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Augustów twoje miejsce nad jeziorem 2 pokoje 25560430 15770679 AUGUSTÓW  królewskie miasto pomiędzy jeziorami. Miejsce, w którym inwestycja spotyka się z przyjemnością. Mieszkanie jest dwustronne, dwupokojowe o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Świetna lokalizacja, samo...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

445 000 PLN (12 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15694350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka nad samym jeziorem 24081390 15694350 Do kupienia działka budowlana 2 411 m2, położona w Gibach, powiat sejneński, Pojezierze Wschodniosuwalskie.Działka położona bezpośrednio nad  jeziorem Gieret, ogrodzona z dwóch dłuższych boków, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na działce ...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

490 000 PLN

-
-
2411 m2
-