• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 745

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15897001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród natury – jezioro, cisza i przestrzeń 27992420 15897001 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom blisko jeziora - spokojna okolica, Głuszyn, woj. podlaskieNa sprzedaż komfortowy dom jed...

Głuszyn (Podlaskie, gm. Krasnopol)

475 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
236 m2
2004
15896999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje, garaż, winda 27992417 15896999 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia stylowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy PREMIUM powierzchnia 54 m2 o wysokim stand...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 300 PLN (61 zł/m2)

3
1
54 m2
2023
15897000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
*** HALA MAGAZYNOWA *** POWIERZCHNIA 300 m2 *** 27992419 15897000 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna z posadzką niepylną - Białystok, os. WygodaProponuj...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 100 PLN (27 zł/m2)

11
-
300 m2
2000
15861493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Drewniany dom z działką, sauną i garażem 27207320 15861493 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy rów...

Buda Ruska (Podlaskie, gm. Krasnopol)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
150 m2
2008
15823261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620120 15823261 Wyjątkowa działka budowlana w Sobolewie – Twoje miejsce na dom lub biznes! Marzysz o idealnym miejscu pod budowę domu lub inwestycję? Prezentujemy w pełni uzbrojoną działkę w Gminie Supraśl, zaledwie kilka minut od Białegostoku! Dlaczego ta działka...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

369 000 PLN

-
-
946 m2
-
15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15731509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 24795146 15731509 Działka rekreacyjna z widokiem na jezioro Rospuda Czarne, gmina FilipówSerdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej położonej w miejscowości Czarne, gmina Filipów, powiat suwalski.Parametry działki:- powierzchnia: 2...

Czarne (Podlaskie, gm. Filipów)

109 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
2995 m2
-
15649832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23300809 15649832 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Olmonty, przy ulicy Łąkowej. To doskonałe miejsce dla osób ceniących naturę, spokój oraz szybki dojazd do miasta.Działki ...

Olmonty (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

250 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15695924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24109276 15695924 Działka inwestycyjna przy głównej trasie Sejny, ul. Powstańców SejneńskichNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6500 m², położona w Sejnach przy ul. Powstańców Sejneńskich. Nieruchomość znajduje się tuż przy drodze krajowej prowadzącej w s...

Sejny (Podlaskie, gm. Sejny)

1 630 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
6500 m2
-