• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 711

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15890698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883207 15890698 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,6 m², położone w Łomży przy ul. Małachowskiego 8.Lokal znajduje się na II piętrze w budynku z 2008 roku, wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie jest zadbane, bardzo ustawne oraz ...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

499 000 PLN (7 724 zł/m2)

3
1
64.6 m2
2008
15865567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27303593 15865567 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55m² z dużym balkonem – Łomża, ul. Mazowiecka 2.Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na trzecim piętrze w solidnym budynku z 1994 roku (nowsza technologia bu...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

449 000 PLN (6 850 zł/m2)

3
1
65.55 m2
1994
15667138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593109 15667138 Wyszonki - Klukówek. Idealna cisza, spokój, sielankowy, niezwykły klimat PodlasiaDrewniany dom całoroczny z 1945r ( ocieplony wełną mineralną ) o powierzchni ok 87m ( parter i piętro ) Działka 2960m .Piec kaflowy. Woda z termy elektrycznejMurowany b...

Wyszonki-Klukówek (Podlaskie, gm. Klukowo)

350 000 PLN (2 917 zł/m2)

3
1
120 m2
1945
15851584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zaścianki, działka deweloperska 27012860 15851584 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu ofertę zakupu działki inwestycyjnej w Zaściankach koło Białegostoku. Dz...

Zaścianki (Podlaskie, gm. Supraśl)

6 276 000 PLN

-
-
14263 m2
-
15890506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879116 15890506 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Pomigacze, gmina Turośń Kościelna, składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 3564 oraz 3574 o łącznej powierzchni 1718 m². Działka ma regularny, bardzo ustawny kształt o wymiar...

Pomigacze (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

308 000 PLN

-
-
1718 m2
-
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15871416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27469184 15871416 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m² w Białymstoku na osiedlu Białostoczek przy ul. Gołdapskiej, z balkonem i funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń. Lokal usytuowany jest na 3 z 3 pięter w niskim budynku i wyróżnia się czytelnym podzi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

420 000 PLN (8 732 zł/m2)

3
1
48.1 m2
1983
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15823328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26606184 15823328 Oferta Sprzedaży Działek w Ignatkach, ul. Przemysłowa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Ignatkach przy ulicy Przemysłowej, w gminie Juchnowiec Kościelny. Lokalizacja i Dojazd: Działki znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, j...

Ignatki (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

215 400 PLN

-
-
718 m2
-