• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 717

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15872923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506463 15872923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO GOTOWE DO WEJŚCIA 4 POKOJE MEBLE+AGD 3 PIĘTRO 46,5 m² CEGŁA3 niezależne pokoje2 piętroul. DziesięcinyAtuty mieszkania:słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając natura...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15851284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pow. 1100 m2 przy Parku Handlowym 27012588 15851284 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Obiekt parterowy, Handlowo-Usługowy o powierzchni 1100 m2 w Białymstoku. W pełni gotowy do w...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

38 500 PLN (35 zł/m2)

3
-
1100 m2
-
15851547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod inwestycje w Ogrodniczkach. 27012841 15851547 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu dom położony w miejscowości Ogrodniczki. Nieruchomość ma powierzchnię p...

Ogrodniczki (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

850 000 PLN (1 304 zł/m2)

9
-
652 m2
1995
15306388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15344139 15306388 Działka narożna rolna z możliwością odrolnienia Obr 12 Noweberezowo 4096 ...

Hajnówka (Podlaskie, gm. Hajnówka)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15711527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24405267 15711527 Dzień dobry, Sprzedam miejsce parkingowe nr 5 w nowoczesnym garażu podziemnym przyul. Gilewskiego 10 w Siemiatyczach. Najważniejsze informacje: - własność - akt notarialny ( zalożona ...

Siemiatycze (Podlaskie, gm. Siemiatycze)

33 000 PLN (2 063 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15871772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27475050 15871772 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem potencjał aranżacyjny PrzeroślPrzedmiotem sprzedaży jest przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,6 m² (72,45 m² powierzchni całkowitej), usytuowane w spokojnej, zielonej części miejsco...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15750002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25112670 15750002 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej zlokalizowanej w miejscowości Bakałarzewo, gmina Bakałarzewo, powiat suwalski.Szukasz ciszy i spokoju? Ta działka to idealne miejsce, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Otoczona naturą,...

Bakałarzewo (Podlaskie, gm. Bakałarzewo)

89 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
3019 m2
-
14147562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2461788 14147562 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (1 029 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15006869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 6650355 15006869 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

15 000 PLN (11 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990