• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 715

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15856605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27095901 15856605 Polecamy ustawne mieszkanie o pow. 60,30m2 na II piętrze w niskim bloku przy ul. Trawiastej, os. Wygoda w Białymstoku.Mieszkanie trzypokojowe plus oddzielna kuchnia.Na powierzchnię 60,30m2 składa się:- Salon - 17,3m2,- Pokój - 12,9m2,- Pokój - 9,...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

543 000 PLN (9 005 zł/m2)

3
1
60.3 m2
2003
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15694350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka nad samym jeziorem 24081390 15694350 Do kupienia działka budowlana 2 411 m2, położona w Gibach, powiat sejneński, Pojezierze Wschodniosuwalskie.Działka położona bezpośrednio nad  jeziorem Gieret, ogrodzona z dwóch dłuższych boków, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na działce ...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

490 000 PLN

-
-
2411 m2
-
15888935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
ZNAKOMITA LOKALIZACJA! ul. M. Skłodowskiej-Curie 27832480 15888935 MIESZKANIE NA WYNAJEM W SAMYM CENTRUM BIAŁEGOSTOKU! Dostępne od lipca!Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrze, duża przestrzeń - to jedne z wielu zalet mieszkania położonego na 3 piętrze, w niskim bloku przy ul. M. Curie - Skłodowskiej. W bliskiej od...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 700 PLN (42 zł/m2)

4
1
64 m2
-
15859798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek 40 m² z tarasem, Nowa Łuka, cisza i zieleń 27175703 15859798 Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta i mieć własną przestrzeń blisko natury? Ta działka zabudowana domem letniskowym w Nowej Łuce to propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce do wypoczynku bez konieczności remontów. Sprawdzi się...

Nowa Łuka (Podlaskie, gm. Narewka)

290 000 PLN (7 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15823341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26603274 15823341 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m², położone w samym sercu miasta – przy ulicy Botanicznej.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Układ i atuty mieszkania:- nieru...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

785 000 PLN (10 468 zł/m2)

4
1
74.99 m2
2018
15861237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27199613 15861237 Apartament wykończony pod klucz + 150 000 zł !!! Zapraszam , nie musisz denerwować się wykończeniem , my zrobimy to za Ciebie ! Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025
15875770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526175 15875770 Na sprzedaż działka leśna po wycince w miejscowości Saki, gmina Kleszczele, pow. hajnowski.Działka o numerze ewidencyjnym – 2001.Identyfikator działki: 200507_5.0010.2001Dojazd do działki zapewnia droga gminna.Powierzchnia działki – 2,7851 ha.Działka...

Saki (Podlaskie, gm. Kleszczele)

67 660 PLN

-
-
27851 m2
-