• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 718

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15851293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 2 piętro, 62m2 27012662 15851293 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie 63,05 m² z balkonem 2 piętro Winda Północna część SuwałkNa sprzedaż...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

350 000 PLN (5 645 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15855864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Wasilkowie 27076606 15855864 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w Wasilkowie - miejscu, które łączy kameralny charakter niewielkiego mias...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

380 000 PLN (7 917 zł/m2)

3
1
48 m2
1978
15071109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8824855 15071109 Przedmiotem sprzedaży jest kompleks nieruchomości tj. dwie nieruchomości lokalowe, prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności oraz udziały w użytkowaniu wieczystym gruntów. Lokale...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

1 300 000 PLN (3 779 zł/m2)

11
-
344 m2
-
15830634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26676366 15830634 Działka rolna bez aktualnego planu zagospodarowania (możliwość uzyskania warunków zabudowy na zabudowa domu jednorodzinnego).Działka położona gminie Czarna Białostocka obrębie 0007 Klimki działka nr 477. Powierzchnia 1951 m2Działka pusta z dojazdem a...

Klimki (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

199 000 PLN

-
-
1951 m2
-
15871772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27475050 15871772 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem potencjał aranżacyjny PrzeroślPrzedmiotem sprzedaży jest przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,6 m² (72,45 m² powierzchni całkowitej), usytuowane w spokojnej, zielonej części miejsco...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15750002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25112670 15750002 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej zlokalizowanej w miejscowości Bakałarzewo, gmina Bakałarzewo, powiat suwalski.Szukasz ciszy i spokoju? Ta działka to idealne miejsce, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Otoczona naturą,...

Bakałarzewo (Podlaskie, gm. Bakałarzewo)

89 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
3019 m2
-
15758489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25322579 15758489 Działka budowlana - obrzeża miasta Bielsk PodlaskiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z działką budowlaną w miejscowości Biała - 200m od granicy miasta Bielsk Podlaski.Nieruchomość o powierzchni 989 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach: sze...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

79 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
989 m2
-
15893467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911404 15893467 Szukasz mieszkania wygodnego na co dzień, z dobrym układem i lokalizacją, gdzie wszystko jest pod ręką?Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 42,51 m² położone w Zambrowie przy ul. Grunwaldzkiej 14.Loka...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

280 000 PLN (6 587 zł/m2)

2
1
42.51 m2
-
15865568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27303601 15865568 Dom z dużym poddaszem i piwnicą – Siemień-Rowy, 10 km od Łomży.Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 92,2 m2 (powierzchnia zabudowy 119 m2), położony na działce 721 m2 w miejscowości Siemień-Rowy 20, gmina Łomża. Dojazd drogą asfalto...

Siemień-Rowy (Podlaskie, gm. Łomża)

319 000 PLN (3 460 zł/m2)

3
1
92.2 m2
-