• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 748

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15883932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27685216 15883932 Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w uroczej miejscowości Czeremcha-Wieś, gmina Czeremcha. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 20 x 145 m i pow. 2883 m2. Znajduje się na niej dom, budynek gospodarczy i drewniana stodoła. Dom o pow. zabu...

Czeremcha-Wieś (Podlaskie, gm. Czeremcha)

295 000 PLN (2 438 zł/m2)

3
1
121 m2
1964
15571718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21570318 15571718 Na sprzedaż działka o powierzchni 1,08 ha, położona w miejscowości Jeńki (gmina Sokoły). Teren ten znajduje się na obszarze Narwiańskiego Parku Narodowego, co gwarantuje ciszę i spokój.Działka jest sklasyfikowana jako nieużytki rolne, co czyni ją ide...

Jeńki (Podlaskie, gm. Sokoły)

45 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
10080 m2
-
15839792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26760997 15839792 Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni 42,76 m², w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 726 m². Budynek pokryty wysokiej jakości blachodachówką Janosik. W środku wykonane instalacje wodna oraz kanalizacyjna. Na działce dos...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

339 000 PLN (8 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15839791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26760996 15839791 Na sprzedaż dom o powierzchni 42,76 m², zrealizowany w konstrukcji drewnianej, posadowiony na działce o powierzchni 731 m² w miejscowości Rybaki, gmina Miastkowo. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość wykończenia wnętrza...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

339 000 PLN (8 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15838864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26733160 15838864 Na sprzedaż działka o powierzchni 727 m² położona w miejscowości Rybaki, w gminie Miastkowo. Nieruchomość znajduje się na uboczu wsi, w wyjątkowo spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu. Jest to miejsce idealne zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

67 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
727 m2
-
15836498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26712578 15836498 Na sprzedaż działka o powierzchni 815 m², położona w miejscowości Rybaki, w gminie Miastkowo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz idealne warunki do odpoczynku i życia w harmonii z natur...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

77 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
815 m2
-
15896309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27976380 15896309 Mieszkanie przy Komisji Edukacji Narodowej, położone na parterze, po termomodernizacji.Posiada powierzchnię 48,3 m2 i jest wyposażone w meble i sprzęty AGD, posiada balkon.Jest dwupokojowe, słoneczne, dwustronne i posiada oddzielną kuchnię.Bezpłatne ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15896332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27977315 15896332 Na sprzedaż las o powierzchni 5,7776 ha w jednym kawałku , Dołki gm. Turośń Kościelna !!! Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze ! Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 5,7767 ha położona w miejscowości Dołki, gmina Turośń Kościelna. Nieruchomo...

Dołki (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

288 830 PLN

-
-
57767 m2
-
15851580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie trzypokojowe w Centrum 27012833 15851580 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Sł...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (34 zł/m2)

3
1
61 m2
-