• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 713

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15823277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26644015 15823277 Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 988 m² w malowniczej Siemianówce, ul. Łąkowa Prezentujemy wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 988 m², położoną w urokliwej miejscowości Siemianówka, w gminie Narewka, powiat hajnowski. Działka zna...

Siemianówka (Podlaskie, gm. Narewka)

210 000 PLN

-
-
988 m2
-
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 999 999 PLN (10 753 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15868270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27373833 15868270 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerREZYDENCJA 424 m² Z LINIĄ BRZEGOWĄ – TWÓJ PRYWATNY AZYL LUB DOCHODOWY BIZNESSzukasz ucieczki od zgiełku miasta, luksusowej rezydencji nad rzeką, a może gotowego, dochodowego biznesu? Przedstawiam wyjątkową...

Perlejewo (Głody) (Podlaskie, gm. Perlejewo)

1 499 000 PLN (3 535 zł/m2)

8
-
424 m2
1997
15889231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846188 15889231 Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnym i urokliwym miejscu, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 782 m2, położoną na lekkim wzniesieniu w malowniczych Konarzycach.Dlaczego warto wybrać tę działkę?Piękne położenie: D...

Konarzyce (Podlaskie, gm. Łomża)

139 000 PLN

-
-
782 m2
-
15891242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27892878 15891242 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej, w ulubionej dzi...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 233 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15859391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27167494 15859391 Działki w Łomży przy ul. Kraska – spokój, przestrzeń i naturalne otoczenie Zapraszamy do Biura Nieruchomości Północ w Łomży. W ofercie dwie działki o powierzchni 1339 m² oraz 1323 m² z wydanymi warunkami zabudowy. To propozycja dla osób, które szukaj...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

255 000 PLN

-
-
1339 m2
-
15851577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1900 m2. Pieńki 27012814 15851577 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu ofertę malowniczej działki położonej w miejscowości Pieńki w gminie Mic...

Pieńki (Podlaskie, gm. Michałowo)

143 000 PLN

-
-
1911 m2
-