• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 734

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15876074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż – Centrum August 27529702 15876074 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - Centrum Augustowa 60,7 m² 2 piętroNa sprzedaż przestro...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

454 000 PLN (7 567 zł/m2)

3
1
60 m2
-
13995348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1422 13995348 Polecamy na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Dąbrówki, gmina Wasilków. Działki w kształcie prostokąta o powierzchni 612m2. Media(energia elektryczna, woda oraz kanalizacja) dostępne przy drodze głównej. ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENT...

Dąbrówki (Podlaskie, gm. Wasilków)

130 000 PLN

-
-
612 m2
-
15851293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 2 piętro, 62m2 27012662 15851293 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie 63,05 m² z balkonem 2 piętro Winda Północna część SuwałkNa sprzedaż...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

350 000 PLN (5 645 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15895235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27961050 15895235 OKAZJA INWESTYCYJNA: Samowystarczalne Gospodarstwo 16,1 ha - posiadłość komercyjna w otulinie Biebrzańskiego Parku NarodowegoZ ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntowo-budynkową o ogromnym potencjale produkcyjnym, handlowym,...

Szorce (Podlaskie, gm. Trzcianne)

2 750 000 PLN (17 zł/m2)

5
2
161000 m2
-
15844763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26845183 15844763 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Marczukowskiej. Polecamy nieruchomość o powierzchni użytkowej 42,33m2(metraż po podłodze to 49,84m2). Mieszkanie trzypokojowe składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypi...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

589 000 PLN (14 024 zł/m2)

3
-
42 m2
2024
15895175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960678 15895175 Miejsce, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz! Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w cichej i kameralnej okolicy, a jednocześnie cenią szybki dostęp do mia...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

429 000 PLN (3 146 zł/m2)

3
1
136.35 m2
2025
15876826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 160 m² blisko jeziora i lasu 27556970 15876826 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na nowo powstałym, kamera...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

888 000 PLN (5 550 zł/m2)

5
2
160 m2
2025