• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 748

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15591567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22011120 15591567 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Nurzec (Podlaskie, gm. Nurzec-Stacja)

99 286 PLN (758 zł/m2)

11
-
131 m2
-
15896242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27974511 15896242 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,0180 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem komercyjnym, objęty aktualnym MPZP. Idealna lokalizacja pod wielkopowierzchniowy obiekt handlowy ( powyżej 2000 m...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 000 PLN

-
-
10180 m2
-
15883932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27685216 15883932 Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w uroczej miejscowości Czeremcha-Wieś, gmina Czeremcha. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 20 x 145 m i pow. 2883 m2. Znajduje się na niej dom, budynek gospodarczy i drewniana stodoła. Dom o pow. zabu...

Czeremcha-Wieś (Podlaskie, gm. Czeremcha)

295 000 PLN (2 438 zł/m2)

3
1
121 m2
1964
15571718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21570318 15571718 Na sprzedaż działka o powierzchni 1,08 ha, położona w miejscowości Jeńki (gmina Sokoły). Teren ten znajduje się na obszarze Narwiańskiego Parku Narodowego, co gwarantuje ciszę i spokój.Działka jest sklasyfikowana jako nieużytki rolne, co czyni ją ide...

Jeńki (Podlaskie, gm. Sokoły)

45 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
10080 m2
-
15839792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26760997 15839792 Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni 42,76 m², w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 726 m². Budynek pokryty wysokiej jakości blachodachówką Janosik. W środku wykonane instalacje wodna oraz kanalizacyjna. Na działce dos...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

339 000 PLN (8 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15839791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26760996 15839791 Na sprzedaż dom o powierzchni 42,76 m², zrealizowany w konstrukcji drewnianej, posadowiony na działce o powierzchni 731 m² w miejscowości Rybaki, gmina Miastkowo. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość wykończenia wnętrza...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

339 000 PLN (8 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15838864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26733160 15838864 Na sprzedaż działka o powierzchni 727 m² położona w miejscowości Rybaki, w gminie Miastkowo. Nieruchomość znajduje się na uboczu wsi, w wyjątkowo spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu. Jest to miejsce idealne zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

67 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
727 m2
-