• Nieruchomości woj. Podlaskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje5
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 180m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 320 000 PLN
  • MiastoŻołoćki
  • Rok budowy2012

Opis szczegółowy

Dzień dobry.Siedlisko 1.25 ha we wsi Żołoćki gmina Boćki.Dom 180m2 w stanie surowym otwartym pobudowany w 2012 roku,woda doprowadzona, prąd nie,ale linia energetyczna jest w nie dalekiej odległości od siedliska .Na placu jest stodoła o powierzchni użytkowej 240m2.Siedlisko dzieli się na 3 części.Pierwsza działka budowlana o powierzchni 30 arów,druga rolna o powierzchni 48 arów obecnie jest uprawiana rolniczo, trzecia 47 arów las 15 letni samosiejka (można też przekształcić w cześć pod uprawę.Cena do negocjacji.

Kontakt:
Antoni Czaban
tel: XXXXX259

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888775
  • Data publikacji: 9 maja 2026 15:37 (3 dni temu)
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Podlaskie, Żołoćki ,
Antoni Czaban

Antoni Czaban

+48XXXXXX259
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Żołoćki

nieruchomosci-podlaskie-24.pl / 15888775

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

320 000 PLN

1 778 zł/m2
Żołoćki (Podlaskie, gm. Boćki)

Antoni Czaban

+48721113259

Główne cechy:

  • Powierzchnia 180m2
  • Pokoje 5
  • Rok budowy 2012

Opis - Dom Wolnostojący

Kontakt:
Antoni Czaban
tel: 721113259
[email protected]

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888775
  • Data publikacji: 9 maja 2026 15:37 (3 dni temu)
  • Liczba pokoi: 5