• Nieruchomości woj. Podlaskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 50.31m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 689 000 PLN
  • MiastoPorosły
  • Rok budowy2021

Opis szczegółowy

Polecamy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,31 m ² w zabudowie szeregowej, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Szumiących Traw . Budynek oddany do użytku w 2021 roku.
Na powierzchnię mieszkania składa się:
- salon z aneksem kuchennym 27,7 m ²
- sypialnia 10,9 m²
- garderoba z pralką 4 m²,
- łazienka z WC 4 m² i
Z salonu wychodzimy bezpośrednio na taras 13,8 m² i ogród oficjalnie o powierzchni 38,97m² a powiększony o dodatkową przestrzeń do ok 75 m², gdzie można pić poranną kawę lub odpoczywać po całym dniu.

Główne Atuty nieruchomości:
- szeregówka narożna, możliwość wyjścia z ogrodu dodatkową furtką, przed domem zadaszenie na rowery,
- bezpieczne, zamknięte osiedle z bramą na pilota, blisko ogrodzony plac zabaw,
- cisza i spokój, a jednocześnie świetny dojazd z obwodnicy,
- miejsce postojowe przy wejściu do lokalu ( 11,75 m ² ), dodatkowe miejsce parkingowe dla gości, możliwość parkowania wzdłuż ogrodzenia przy ulicy.
- bezczynszowe, tylko opłata administracyjna do Socha ok 190 PLN
- kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka, lodówka, piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna, możliwość podłączenia kuchenki gazowej)
- w ogródku zadaszony taras z modrzewia syberyjskiego, domek narzędziowy,
- łazienka z WC i wanną,
- schowek/garderoba z suszarką,
- ogrzewanie podłogowe pod gresem w całym mieszkaniu, piec gazowy przepływowy Dietrich.
Lokalizacja.
- w pobliżu przychodnia lekarska, przedszkole, żłobek, przystanek MPK oraz szkolny dowożący dzieci do szkoły w Choroszczy,
- w odległości ok. 200 m Sklep ,apteka, kosmetyczka, fryzjer i inne lokale usługowe,
- odległość do centrum Białegostoku 8 km, 2 km od granic Białegostoku

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:

Stanisław Drobiński

e-mail:

Licencja zawodowa pośrednika
w obrocie nieruchomościami
Nr 17292

Oferta Laureata Konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020 i 2021 !

Zapewniamy Państwu pomoc prawną przy zakupie nieruchomości oraz przy uzyskaniu kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897062
  • Data publikacji: 21 maja 2026 17:22 (27 minut temu)
  • Liczba pokoi: 2

Wirtualna wizyta:

Mapa

Podlaskie, Porosły ,
Stanisław Drobiński

Stanisław Drobiński

+48XXXXXX605
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Porosły

nieruchomosci-podlaskie-24.pl / 15897062

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

689 000 PLN

13 695 zł/m2
Porosły (Podlaskie, gm. Choroszcz)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 50.31m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2021

Opis - Mieszkanie

Na powierzchnię mieszkania składa się:
- salon z aneksem kuchennym 27,7 m ²
- sypialnia 10,9 m²
- garderoba z pralką 4 m²,
- łazienka z WC 4 m² i