• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie Cibory Gałeckie

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Gałeckie i Cibory

Znaleźliśmy 278 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Podlaskie

15830468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674136 15830468 Dom na sprzedaż w Sosnowcu (gm. Miastkowo)Wyjątkowy dom parterowy z 2016 roku, w pełni wykończony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz!Lokalizacja: Sosnowiec, gm. Miastkowo – tylko 20 km od Łomży, 20 km od Ostrołęki, 4,5 km od Miastkowa.Do...

Sosnowiec (Podlaskie, gm. Miastkowo)

849 000 PLN (4 186 zł/m2)

4
1
202.81 m2
2016
15831910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26700859 15831910 Polecamy nieruchomość w miejscowości Osłowo, gmina Mielnik. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5303m2. Działka w kształcie trapezu zabudowana jest drewnianą stodołą o powierzchni około 60m2. Nieruchomość posiada: - uzyskane warunki z...

Osłowo (Podlaskie, gm. Mielnik)

159 000 PLN (2 650 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15830499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674140 15830499 TYLKO U NAS Ten dom daje Ci coś, czego nie widać na zdjęciach – spokój, przestrzeń i pewność dobrej decyzji.Jeśli czytasz to ogłoszenie, bardzo możliwe, że właśnie znalazłeś dom, którego szukasz. Nie dlatego, że jest ładny — ale dlatego, że odpowiada...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

6
2
270 m2
-
15850532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998316 15850532 Polecamy dużą działkę 0,5841 m2 na Podlasiu z domem z bala 87,8 m2 w stanie do kapitalnego remontu w Zalesiu gm. Sidra, powiat sokólski. Dom urokliwy, wybudowany w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku, czeka na nowego właściciela.Klasoużytki ...

Zalesie (Podlaskie, gm. Sidra)

119 000 PLN (1 355 zł/m2)

2
-
87.8 m2
1960
15797871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157149 15797871 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość w Łomży przy ul. Sikorskiego 89 i 89A z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Przedmiotem sprzedaży są dwa budynki mieszkalne oraz jeden budynek gospodarczy posadowione na działce o powierz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 049 000 PLN (5 732 zł/m2)

4
3
183 m2
1984
15627573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22786883 15627573 Duży dom w Hajnówce - TYLKO U NAS! Biuro GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego w Hajnówce. Na działce o powierzchni 1468 m 2 znajduje się dom o pow. użytk. ok.300m 2 , ...

Hajnówka (Podlaskie, gm. Hajnówka)

575 000 PLN (1 917 zł/m2)

8
3
300 m2
1990
15204275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12535595 15204275 Wolność blisko natury- nowa inwestycja developerska w podmiejskiej przestrzeni w bliskim sąsiedztwie lasów. Kontakt z naturą, świetny dojazd do miasta i funkcjonalne rozwiązania dla przyszłych właścicieli to cechy, które wyróżniają tą inwestycję. G...

Giełczyn (Podlaskie, gm. Łomża)

680 000 PLN (5 167 zł/m2)

4
2
131.61 m2
2023
14622253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 151326 14622253 Tylko u nas  Oferta na wyłączność !Dom z dużą działką 933 m2 o wymiarach 31 m x 30 m, w miejscowości Porosły. Powierzchnia użytkowa ok. 159 m2 , powierzchnia całkowita 220 m2, powierzchnia zabudowy 158 m2Wszystkie media: wo...

Porosły (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 099 000 PLN (4 995 zł/m2)

5
2
220 m2
-
15610456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22408933 15610456 Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Mamy coś dla Ciebie! ✨ Nowogród, ul. Morska – tu historia łączy się z naturą! Nowy dom w stanie deweloperskim – idealna baza do stworzenia wymarzonego miejsca! 4 oddzielne sypialnie, duży salon połączo...

Nowogród (Podlaskie, gm. Nowogród)

570 000 PLN (4 872 zł/m2)

5
2
117 m2
2024
15398094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17645858 15398094 Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku usługowego po starej zlewni mleka w Małym Płocku przy ul. Ogrodowej.Budynek można w całości lub części przekształcić w budynek mieszkalny oraz rozbudować, aktualna powierzchnia to 100m2, a powierzchnia dzi...

Mały Płock (Podlaskie, gm. Mały Płock)

115 000 PLN (1 150 zł/m2)

2
-
100 m2
1970
15599340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22170099 15599340 Polecamy nieruchomość w miejscowości Grajewo. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 63m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim, rozkład według projektu: salon połączony z aneksem kuchennym(26,5m2), pokój(10m2), pokój(11m2), łazienka(4...

Grajewo (Podlaskie, gm. Grajewo)

499 000 PLN (7 921 zł/m2)

-
1
63 m2
2024
15570338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21540317 15570338 Na sprzedaż: Przestronny dom jednorodzinny 160 m² z działką 730 m² – ŁomżaGotowy do zamieszkania! Idealny dla dużej rodziny lub osób szukających komfortu i spokoju w bliskim sąsiedztwie miasta.Opis nieruchomości • Powierzchnia domu: 160 m² • Po...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 250 000 PLN (3 472 zł/m2)

6
2
360 m2
1998