• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 504

15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15897161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul.Jurowiecka, Apartamenty Jagiellońskie 27995948 15897161 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,52 m² położone na 7 piętrze nowoczesnego ...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

543 000 PLN (15 514 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15897955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, do remontu, blisko centrum 28014256 15897955 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2 położo...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

260 000 PLN (4 483 zł/m2)

4
1
58 m2
1978
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15897831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28010680 15897831 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ogrodowej w Bielsku Podlaskim. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze zadbanego budynku po termomodernizacji.Mieszkanie o powierzchni 60,57 m² składa si...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

256 000 PLN (4 267 zł/m2)

4
1
60 m2
1985
15209258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12684763 15209258 Nowoczesny Apartament w Serce Puszczy Białowieskiej Idealna Inwestycja i Miejsce na Relaks!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w kompleksie Enklawa Białowieska, położonym w malowniczej miejscowości Niezn...

Nieznany Bór (Podlaskie, gm. Hajnówka)

490 000 PLN (11 395 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15886611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762898 15886611 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m², zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizac...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

295 000 PLN (4 758 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15876157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532331 15876157 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,29 m², zlokalizowanego przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnym otoc...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

483 000 PLN (8 050 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15859048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27161950 15859048 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m², położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy ul. Mieszka I. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czterop...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1980
15867018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle 27333153 15867018 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkan...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
1
91 m2
2010
15863448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pok. Augustów NISKI CZYNSZ 27248708 15863448 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 pokoje 44,5 m² 3 piętro balkon blisko centrum.Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierz...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

266 500 PLN (6 057 zł/m2)

2
1
44 m2
1975
15881241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 27626335 15881241 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Suwałk na 1 piętrze - balkon, piwnica, duży pot...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

305 000 PLN (6 630 zł/m2)

3
1
46 m2
1965