• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 288

15865108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat w Białowieży 27288758 15865108 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białowieża. Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż:- funkcjonujący od wielu lat, rozpoznawalny, ...

Białowieża (Podlaskie, gm. Białowieża)

2 850 000 PLN (7 125 zł/m2)

10
5
400 m2
2013
15858922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż Sobolewo 27157722 15858922 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym ( okna, dach, elewacja)  o powierzchn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

790 000 PLN (6 031 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15856608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej Grabówka 27095597 15856608 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,22 m², położony na dzia...

Grabówka (Podlaskie, gm. Supraśl)

780 000 PLN (6 240 zł/m2)

5
1
125 m2
2026
15852769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowy dom, lub siedziba firmy 27039866 15852769 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Komfortowy dom, lub przestrzeń do pracy siedziba firmy. Do wynajęcia powierzchnia 300 m2 w ...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 500 PLN (32 zł/m2)

10
4
300 m2
2005
15866239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak Wygoda 27316363 15866239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom typu bliźniak po generalnym remoncie, położony n...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

4
2
150 m2
1970
15863500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem Pobondzie 27250389 15863500 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rustykalna enklawa duszy - dom nad jeziorem Pobondzie to wyjątkowa nieruchomość, której wart...

Pobondzie (Podlaskie, gm. Rutka-Tartak)

2 150 000 PLN (14 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2022
15858930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż Sobolewo 27157817 15858930 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym ( okna, dach, elewacja) w zabudowie b...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

700 000 PLN (5 344 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15851239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka, Białystok 27012720 15851239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z p...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (6 565 zł/m2)

5
1
115 m2
2026
15851297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012693 15851297 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 130,4m2 (użytkowa 112,1m2),...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (7 685 zł/m2)

5
1
130 m2
2025
15851182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość Szlachecka Zagroda 27012654 15851182 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu zakup wyjątkowej posiadłości Szlachecka Zagroda, zlokalizowanej miejscow...

Rzędziany (Podlaskie, gm. Tykocin)

7 100 000 PLN (318 zł/m2)

10
-
22300 m2
2025
15851229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna Posiadłość Podlasia. Oferta PREMIUM. 27012640 15851229 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwa perełka Podlasia. Z sąsiedztwem żubrów. Prawdziwa OKAZJA! Przedstawiamy ofertę sprz...

Białowieża (Podlaskie, gm. Białowieża)

999 000 PLN (8 325 zł/m2)

4
3
120 m2
2011
15851379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówki w świetnej lokalizacji 27012635 15851379 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom szeregowy pod klucz. Solidne, staranne wykonanie z zastosowaniem wysokiej klasy materiał...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (6 986 zł/m2)

4
1
143 m2
2025