• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 288

15851330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy z lokalem usługowym 27012641 15851330 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjny dom szeregowy z lokalem usługowym, który łączy komfort codziennego ży...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

670 000 PLN (2 233 zł/m2)

4
2
300 m2
1990
15851489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na osiedlu Bacieczki 27012949 15851489 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom o powierzchni 180m2 położony na działce 430m2 położony na Osiedlu Bacieczki ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

750 000 PLN (4 167 zł/m2)

7
-
180 m2
1982
15851443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem Porosły 27012887 15851443 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 376 m2 (użytkowa 300 m2) wyb...

Porosły-Kolonia (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 590 000 PLN (4 229 zł/m2)

5
3
376 m2
2000
15851473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Dojlidach Górnych 27012837 15851473 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Budynek mieszkalny wolnostojący w całości podpiwniczony o powierzchni użytkowej 319 m2. z za...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 400 000 PLN (4 389 zł/m2)

6
2
319 m2
2006
15861223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z sauną i oranżerią, Jaroszówka 27198619 15861223 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajna działka) o powierzch...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

899 000 PLN (3 625 zł/m2)

6
2
248 m2
2002
15851528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówki w świetnej lokalizacji 27012962 15851528 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Obniżamy cenę!Dopasuj do siebie- Oferta sprzedaży nowych domów szeregowych: 4 segmenty środk...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

799 000 PLN (5 587 zł/m2)

4
1
143 m2
2025
15851520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165m2, Zawady 27012909 15851520 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej okolicy Zawady - przestrzeń, spokój i komfort na co...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 920 000 PLN (11 636 zł/m2)

5
2
165 m2
-
15851483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w cichej okolicy 27012908 15851483 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom z ogrodem w malowniczych Osowiczach - tylko 7 km od Białegostoku.Szukasz ideal...

Osowicze (Podlaskie, gm. Wasilków)

1 160 000 PLN (9 280 zł/m2)

4
1
125 m2
2014
15851441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak, Białystok 27012871 15851441 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

690 000 PLN (8 415 zł/m2)

4
1
82 m2
2025
15851318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom stan surowy w Okuniowcu k. Suwałk 27012536 15851318 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Okuniowiec, zaledwie ...

Okuniowiec (Podlaskie, gm. Suwałki)

585 000 PLN (167 zł/m2)

5
-
3500 m2
2025
15851440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 270 m2, siedlisko 27012865 15851440 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi gm. Choroszcz. Nierucho...

Żółtki (Podlaskie, gm. Choroszcz)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

4
1
270 m2
-
15851472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny, Dojlidy Górne 27012831 15851472 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 ...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 890 000 PLN (14 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2016