• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 289

15851472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny, Dojlidy Górne 27012831 15851472 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 ...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 890 000 PLN (14 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2016
15851126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy Zaścianki 27012274 15851126 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z p...

Zaścianki (Podlaskie, gm. Supraśl)

670 000 PLN (5 360 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15851638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 10 minut od miasta. 27012979 15851638 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu komfortowe domy o powierzchni 152m2 w zabudowie bliźniaczej w miejscowośc...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

698 000 PLN (9 307 zł/m2)

4
2
75 m2
2026
15851527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja, niska cena! Dom na Bacieczkach. 27012956 15851527 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu ofertę dużego DOMU - BLIŹNIAKA na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchom...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
15851490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes! Dobra inwestycja 27012955 15851490 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.PILNE - Niższa cena - Okazja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży DOMU z prowadzonym BIZN...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
15851453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna Posiadłość Podlasia. Oferta PREMIUM. 27012954 15851453 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwa perełka Podlasia. Z sąsiedztwem żubrów. Prawdziwa OKAZJA! Przedstawiamy ofertę sprz...

Budy (Podlaskie, gm. Białowieża)

2 700 000 PLN (9 643 zł/m2)

8
4
280 m2
2011
15851486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 140 m2 w Bielsku Podlaskim 27012929 15851486 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom wolnostojący na sprzedaż - Bielsk PodlaskiCena: 599 000 zł Powierzchnia domu: 140 m2 Pow...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

599 000 PLN (4 279 zł/m2)

4
2
140 m2
2010
15851404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka z garażem 27012872 15851404 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego budynku szeregowego w stanie d...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (5 123 zł/m2)

5
2
195 m2
2026
15851397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny blisko szkoły. 27012822 15851397 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją i elektryką, poł...

Nowe Aleksandrowo (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

695 000 PLN (4 088 zł/m2)

6
2
170 m2
2024
15851220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27012566 15851220 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 190m2 , położony na działce 90...

Sochonie (Sochonie) (Podlaskie, gm. Wasilków)

920 000 PLN (4 842 zł/m2)

5
2
190 m2
2025
15851345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nieruchomość do wynajęcia 27012554 15851345 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przestronna nieruchomość typu rezydencjonalnego, 2 domy - bliźniaki na lubianym...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 900 PLN (39 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15851485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogródkiem -bezczynszowe . 27012922 15851485 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Sprzedam nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie - bezczynszowe, z ogródkiem o powierzchn...

Grabówka (Podlaskie, gm. Supraśl)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
1
53 m2
2025