• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 289

15851544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek pod motel 27012818 15851544 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż rozpoczęty budynek usługowy w centrum Białegostoku. Osiedle Bema. Świetna lokali...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 000 PLN (13 462 zł/m2)

12
5
260 m2
2026
15851312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z zabudowie szeregowej, do remontu 27012623 15851312 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny z ogrodem 144 m²Na sprzedaż przestronny do...

Suwałki (Północ) (Podlaskie, gm. Suwałki)

550 000 PLN (3 056 zł/m2)

5
2
180 m2
1987
15851307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w stanie surowym zamkniętym 27012582 15851307 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - dom w stanie surowym zamkniętym Szczodruchy, gm. RaczkiZ przyjemnością prezen...

Szczodruchy (Podlaskie, gm. Kołaki Kościelne)

700 000 PLN (5 833 zł/m2)

4
1
120 m2
2025
15851127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy 125 m2, Zaścianki 27012275 15851127 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu nowoczesny, środkowy segment w zabudowie szeregowej, w stanie deweloper...

Zaścianki (Podlaskie, gm. Supraśl)

670 000 PLN (5 360 zł/m2)

3
2
125 m2
2026
15851387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica w centrum Choroszczy 27012758 15851387 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję Państwu kamienicę na sprzedaż w centrum miasta Choroszcz. Nieruchomość o powierzchni...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 999 000 PLN (7 996 zł/m2)

5
-
250 m2
-
15851612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne domy szeregowe na sprzedaż 27012800 15851612 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na os. Zawady. Domy są w stani...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (5 491 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15851393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Ul. Stroma 430m2 pod Twoją Inwestycję 27012794 15851393 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę dużego, piętrowego domu położonego przy ulicy Stromej na działce o powie...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 699 000 PLN (6 277 zł/m2)

10
4
430 m2
1985
15884001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27692070 15884001 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Halickie, gmina Zabłudów, na działce o powierzchni 271 m². Lokalizacja tuż na obrzeżach Białegostoku zapewnia szybki i wygodny dojazd do miasta, a jednocześnie spokój i kamera...

Halickie (Podlaskie, gm. Zabłudów)

1 290 000 PLN (9 085 zł/m2)

5
1
142 m2
2023
15823331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617825 15823331 Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna Wieś Kościelna, Gmina Czarna Białostocka. W otoczeniu jest dużo zieleni...

Czarna Wieś Kościelna (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

1 159 000 PLN (5 687 zł/m2)

4
1
203.8 m2
2022
15883902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27684514 15883902 Dariusz Popławski - syndyk masy upadłości oferuje do sprzedażynieruchomość w Simunach 31a, gmina Juchnowiec Kościelny, tj. działki o numerze ewidencyjnym 3211 położonych w obrębie ewidencyjnym 0001 Baranki, gm. Juchnowiec Kościelny, o łącznym obszar...

Simuny (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

515 257 PLN (5 855 zł/m2)

4
-
88 m2
1970
15883894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27683116 15883894 Dariusz Popławski - syndyk masy upadłości oferuje do sprzedażynieruchomość w Kurianach 81, gmina Zabłudów, tj. działek o numerze ewidencyjnym 1362, i 1363 położonych w obrębie ewidencyjnym 0021 Kuriany, gm. Zabłudów, o łącznym obszarze 0,2666 ha, za...

Kuriany (Podlaskie, gm. Zabłudów)

454 336 PLN (3 522 zł/m2)

6
-
129 m2
1970
15866114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27312037 15866114 Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Rudka Skroda, gmina Mały Płock składająca się z działki o powierzchni 10551m2 (1,0551ha) zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.W skład nieruchomości...

Rudka-Skroda (Podlaskie, gm. Mały Płock)

239 000 PLN (3 983 zł/m2)

2
-
60 m2
-