• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 425

15872471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495477 15872471 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m², położone na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Pogodnej na osiedlu Bema w Białymstoku. Lokal ma w pełni rozkładowy i jednopoziomowy układ, co zapewnia wygodę codzi...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

469 000 PLN (7 626 zł/m2)

4
1
61.5 m2
1976
15889157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka w centrum. 27845623 15889157 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka z dużym balkonem w centrum - ul. SukiennaOferuję na wynajem funkcjonalne...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 300 PLN (57 zł/m2)

1
1
23 m2
1970
15889156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok, Nowe Miasto 27845622 15889156 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka 18 m² przy ulicy Wiejskiej - idealna dla studenta lub singlaOferuję na w...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (75 zł/m2)

1
1
18 m2
1980
15851301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świeżo wykończona szeregówka -BEZ PCC 2% 27012576 15851301 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam świeżo wykończoną szeregówkę położoną na osi...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15851347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012578 15851347 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam nowoczesną szeregówkę położoną na os...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

609 500 PLN (9 675 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15851358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z własną klatką schodową - BEZ PCC 2% 27012667 15851358 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam świeżo wykończone mieszkanie z oddzielną klat...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (11 471 zł/m2)

4
-
68 m2
2024
15851191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012577 15851191 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam nową szeregówkę położoną na osiedlu S...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

676 500 PLN (9 664 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15669522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23613283 15669522 OKAZJA! - TAKICH MIESZKAŃ NIE MA WIELE! * 4 POKOJE*WYSOKI STANDARD* PARTER * 201 6 ROK* WINDA* OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni 7 6 , 71 m zlokalizowan...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

855 000 PLN (11 250 zł/m2)

4
-
76 m2
2016
15881478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 55m2 na Bacieczkach. 27632963 15881478 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania, które połączy domowe ciepło z wygodą miejskiego życia?Prezentuję na sprz...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2007
15851573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki obok Politechniki 27012785 15851573 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wy...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

810 000 PLN (10 125 zł/m2)

4
4
80 m2
2000
15885210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Malutka kawalerka przy Politechnice 27719743 15885210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia malutka kawalerka tuż przy Politechnice Białostockiej.Szukasz przyjemnej i funk...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 PLN (92 zł/m2)

1
1
12 m2
1980
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960