• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 425

15888336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mała kawalerka w centrum 27809956 15888336 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem kawalerka w centrum Białegostoku. 20m2. Cicha i spokojna okolica. W pełni wyposaż...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (73 zł/m2)

1
1
20 m2
1960
15851396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo 27012815 15851396 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15877877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27582120 15877877 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

352 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.21 m2
2026
15847202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26904537 15847202 Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m², usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym bloku z 2022 roku. B...

Białystok (Centrum), Warszawska 64

658 000 PLN (12 920 zł/m2)

2
1
50.93 m2
2022
15847274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26905893 15847274 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem – Warszawska 64A, 53 m², blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna kolorystyka, naturalne światło i harmonijne połączenie drewna z nowoczes...

Białystok (Piasta I), Warszawska

685 000 PLN (12 925 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15868917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sienkiewicza | 3 pokoje | 48,2m2 | 1 piętro 27394336 15868917 Nie każdy szuka „gotowca”.Niektórzy szukają możliwości.To mieszkanie przy ul. Sienkiewicza to właśnie taka przestrzeń — czysta karta, którą możesz zaprojektować dokładnie pod siebie.PODSTAWOWE INFORMACJE• Powierzchnia: 48,20 m²• Piętro: 1 4• Lokaliz...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

395 000 PLN (8 229 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15822990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje po generalnym remoncie- Towarowa - Piasta 26637990 15822990 WYJĄTKOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ Białystok ul. Towarowa Os. Piasta I 58,5 m² 3. piętro balkon piwnicaNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 58,5 m², po komplekso...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

569 000 PLN (9 810 zł/m2)

4
1
58 m2
-
15765659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*173 m2* ul. Kozłowa* 4 sypialnie* 2 łazienki* 25478745 15765659 Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m² przestrzeni, w której się zakochasz!Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego.Wchodzisz i od razu wiesz — to nie jest zwykłe mieszkanie.Apartament przy ulicy Kozłowej, to przestrzeń, która zas...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (6 931 zł/m2)

5
2
173 m2
1998
15407905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe ul. Konopnickiej 17865388 15407905 Oferujemy do wynajęcia  dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Marii Konopnickiej na osiedlu Mickiewicza. Lokal znajduj się na parterze 4-piętrowego bloku w dobudowanej, nowszej części bloku i posiada duży balkon z widokiem na zieleń....

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (41 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15868737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, 3 pokojowe mieszkanie ul. Konwaliowa ! 27390112 15868737 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, Białystok!Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe mieszkanie na 3. piętrze w bloku z 1988 roku przeszło kom...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (10 159 zł/m2)

3
1
63 m2
1988