• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 425

15861244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mikro kawalerka na Wyszyńskiego 27199641 15861244 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 16 m² na osiedlu Przydworcowym w B...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (84 zł/m2)

1
1
16 m2
1990
15871712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje na wynajem, ul. KEN 27474553 15871712 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 2. piętrze ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (46 zł/m2)

2
1
46 m2
2005
15861243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokoje na wynajem, Wiadukt 27199640 15861243 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni ok. 59 m², położone przy ul. Wiadukt...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (43 zł/m2)

4
1
58 m2
2010
15886844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Miasto 60 m2 po remoncie, 2 piętro, cegła 27768863 15886844 Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie (łatwa możliwość uzyskania 3 pokoju) w kameralnym budynku z cegły z 2000 roku przy ulicy Pogodna 37 A na Osiedlu Nowe Miasto, bardzo blisko centrum Białegostoku. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i znajduje się na 2 ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

630 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2000
15851231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje, Nowe Miasto 27012657 15851231 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.☎️787 08 08 05Nowoczesne 4 pokoje wysoki parter ogródek balkon 8,5 m² Nowe Miasto - ul. ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

699 000 PLN (9 575 zł/m2)

4
1
73 m2
-
15851211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
For Rent Piaski 3 oddzielne pokoje 27012686 15851211 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJMIJ  MIESZKANIE - BIAŁYSTOK, UL. LEGIONOWA3 pokoje 69.6m²   DLA STUDENTÓW PARDLA PRACU...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 600 PLN (38 zł/m2)

3
1
69 m2
1980
15851286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piłsudskiego 2 pokoje parter 27012605 15851286 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie w centrum Białegostoku - parter 47,1 m²LokalizacjaPrzedstawiam Państwu doskonałą...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15851399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Budownictwo 2 pokoje ,winda 27012836 15851399 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni całkowitej 27,98m2 usytuow...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

448 000 PLN (16 593 zł/m2)

2
1
27 m2
2024
15851225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Legionowa 3 oddzielne pokoje USK,DSK 27012607 15851225 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Świetna lokalizacja: USK DSK uczelnie  Widok na miasto Balkon  Przedstawiam ofertę nieru...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

655 000 PLN (9 493 zł/m2)

3
1
69 m2
-
15851245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjne 5 pokoi Bema 27012666 15851245 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie inwestycyjne - 5 pokoi 66.45 m² ul. Bema 10. piętro 630 000 złNa sprzedaż got...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

5
1
66 m2
-
15851310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 3 pokoje 27012606 15851310 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę nieruchomości  znajdującej  się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszuki...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15851288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Panorama miasta i 3 oddzielne pokoje 27012620 15851288 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJEM CAŁEGO MIESZKANIABiałystok ul. Kaczorowskiego3 pokoje + salon z aneksem 65 m² tar...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 600 PLN (55 zł/m2)

4
1
65 m2
-