• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 576

15896840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27989005 15896840 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w centrum Białystok, przy ul. Kalinowskiego. Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkan...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

410 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
41 m2
1970
15896754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jurowiecka 21 | 2 pokoje | miejsce parkingowe | 27988436 15896754 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,54 m² położone przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku, w prestiżowym apartamentowcu z 2019 roku (I etap inwestycji). Lokal znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym nowoczesnym budynku z windą.Dodatkowo...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

562 000 PLN (13 381 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15893779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum 27920571 15893779 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Augustowa - ul. Młyńska, 56 m²Na sprzedaż przes...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

414 400 PLN (7 400 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15851293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 2 piętro, 62m2 27012662 15851293 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie 63,05 m² z balkonem 2 piętro Winda Północna część SuwałkNa sprzedaż...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

350 000 PLN (5 645 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15896309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27976380 15896309 Mieszkanie przy Komisji Edukacji Narodowej, położone na parterze, po termomodernizacji.Posiada powierzchnię 48,3 m2 i jest wyposażone w meble i sprzęty AGD, posiada balkon.Jest dwupokojowe, słoneczne, dwustronne i posiada oddzielną kuchnię.Bezpłatne ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15851580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie trzypokojowe w Centrum 27012833 15851580 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Sł...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (34 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15894943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, parter 2 pokoje 46 m2, serce Białegostoku 27952073 15894943 Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ulica Rynek Kościuszki (Aleja Blusa).  Mieszkanie o łącznej powierzchni 45,54 m² tj. 35,6 m² plus pomieszczenie dodatkowe powstałe po adaptacji o powierzchni 9,94 m². Znajduje się w niskim bl...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (15 971 zł/m2)

2
1
35 m2
1965
15864071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27264268 15864071 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej przy ul. Piłsudskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta z dostępem do pełnej infrastruktury. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku p...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

320 000 PLN (10 095 zł/m2)

1
1
31.7 m2
-
15896223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27973192 15896223 Polecamy duże mieszkanie 84,5 m2, pierwsze piętro niskiego bloku przy ul Kalinowej os. Dziesięciny w Białymstoku. Budynek po termomodernizacji, okna zmienione na PCV, klatka schodowa po rewitalizacji. Stan techniczny mieszkania do remontu...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

585 000 PLN (6 923 zł/m2)

4
1
84.5 m2
1981
15894618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946549 15894618 Polecamy czteropokojowe mieszkanie 72,1 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Zagórnej na os. Dziesięciny II w Białymstoku. Budynek z 1983 po termomodernizacji, mieszkanie środkowe, okna zmienione na PCV. Mieszkanie czyste, zadbane le...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15889009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840320 15889009 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,65 m², położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Dmowskiego 5 w Łomży. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji, jak i dla inwestorów. Najważniejsze...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

245 000 PLN (5 613 zł/m2)

2
1
43.65 m2
-