• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 576

15830505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674190 15830505 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

583 840 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
65.6 m2
2027
15889651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856582 15889651 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,90 m², położonego w samym centrum Bielska Podlaskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku z cegły po termomoder...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

336 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
42 m2
1969
15886611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762898 15886611 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m², zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizac...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

295 000 PLN (4 758 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15859048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27161950 15859048 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m², położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy ul. Mieszka I. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czterop...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1980
15885059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716131 15885059 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliwych uzdrowisk północno-wschodniej Polski. To miejsce, gdzie natura spo...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

350 000 PLN (7 778 zł/m2)

2
1
45 m2
1985
15876157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532331 15876157 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,29 m², zlokalizowanego przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnym otoc...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

483 000 PLN (8 050 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15846778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26893298 15846778 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białostocka przy ul. Sienkiewicza.Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kam...

Czarna Białostocka (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

2
1
61 m2
2011
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15896015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski Mickiewicza 27965290 15896015 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne mieszkanie w Bielsku Podlaskim - komfort, lokalizacja i spokój życiaNa sprzedaż w...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

260 000 PLN (8 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15896124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970538 15896124 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m² położone w Hajnówce przy ul. 3 Maja. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1987 roku i wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń, dużym salonem 24,4 m²...

Hajnówka (Podlaskie, gm. Hajnówka)

360 000 PLN (5 973 zł/m2)

3
1
60.27 m2
1987
15896014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum | 3 pokoje | oddzielna kuchnia 27965287 15896014 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zadbane 3 pokoje w centrum Białegostoku - idealne do zamieszkania lub pod wynajem.Na sprzeda...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 945 PLN (10 147 zł/m2)

3
-
54 m2
1974
15896114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Inwestycyjne Białystok 27968838 15896114 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Inwestycyjny hit przy Politechnice Białostockiej - 5 pokoi na Nowym Mieście!Na sprzedaż wyją...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (7 805 zł/m2)

5
1
82 m2
1995