• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 576

15844174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabudowa szeregowa 26822058 15844174 Kupujesz bez podatku PCC !PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skraju...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

669 700 PLN (9 567 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15844171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabud. szereg pod klucz 26822053 15844171 Kupujesz bez podatku PCC !PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skraju...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
1
63 m2
2026
15894019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922755 15894019 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m² położone w Łomży przy ul. Pięknej 13.Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, pary lub osób szukających mieszkania pod inwestycję.To m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 129 zł/m2)

4
1
65.1 m2
1969
15858533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja piękny apartament 3 pokojowy 27150217 15858533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Augustów - komfort, przestrzeń i naturaNa sprzedaż unika...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

580 000 PLN (7 838 zł/m2)

3
1
74 m2
2017
15894624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946548 15894624 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 5...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (17 212 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15869689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27407928 15869689 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

570 651 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.78 m2
2026
15894605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946416 15894605 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4- pokojowe 86,88 m2 po remoncie spokojna okolica blisko lasu .Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub bezpiecznej inwestycji?Ta nieruchomość łączy przestrzeń, funkcjonalność oraz świetną lokalizację w spoko...

Nurzec-Stacja (Podlaskie, gm. Nurzec-Stacja)

399 000 PLN (4 640 zł/m2)

4
1
86 m2
1975
15868530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385172 15868530 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

484 711 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
60.97 m2
2026
15851357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 61m2 w Przerośli 27012658 15851357 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², położone w spo...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 500 zł/m2)

3
1
72 m2
1992