• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 576

15851357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 61m2 w Przerośli 27012658 15851357 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², położone w spo...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 500 zł/m2)

3
1
72 m2
1992
15869925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje, 55m, winda 27411516 15869925 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone na 5. piętrze w budynku z ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

479 000 PLN (8 709 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15891315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27894880 15891315 !!TYLKO U NAS!!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,20m², położone przy ul. Przykoszarowej 23 w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących komfort codziennego życia oraz wszystkich, którzy szukają miejsca go...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

590 000 PLN (7 266 zł/m2)

4
1
81.2 m2
1991
15889008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840319 15889008 Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta przy ul. Śniadeckiego w Łomży to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i dużego potencjału aranżacyjnego. Mieszkanie o powierzchni 4...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

339 000 PLN (6 998 zł/m2)

2
1
48.44 m2
1984
15839178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744295 15839178 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! Mieszkanie o powierzchni 45,96m², zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży.Opis mieszkania:Powierzchnia: 45,96m²Piętro: 2Liczba pokoi: 2Piwnica: takBalkon: takStan: do remontuMieszkanie do remontu: To mieszk...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

249 000 PLN (5 418 zł/m2)

2
1
45.96 m2
-
15865372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Piasta | po remoncie | dwustronne 27295828 15865372 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m², położone na osiedlu Piasta...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (9 475 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15859871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego 27177832 15859871 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kalinowskiego to jedna z tych rzadkich ofert, w których loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
1
46 m2
1956
15868924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażone mieszkanie na Nowej Wygodzie! 3 pokoje 27394899 15868924 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i całkowicie wyposażonego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku z 2015 roku,  przy ul. 42 Pułku Piechoty (os. Wygoda)!OFERTA DOSTĘPNA OD 1 CZERWCA!Nieruchomość o powierzchni 6...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
1
63 m2
2015
15894217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 2 pokoje*Ul. Nowogródzka 27933398 15894217 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę mieszkania 2-pokojowego położonego w centrum przy ulicy Nowogródzkiej na 1 pi...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (10 273 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
15894130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA -MIESZKANIE W SAMYM CENTRUM AUGUSTOWA! 27926332 15894130 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta of...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

300 000 PLN (6 250 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15885302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja!!! Mieszkanie między dwoma jeziorami 27722392 15885302 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Między dwoma jeziorami - jedyna taka okazja w Augustowie!Oferuję na sprzedaż przytulne i bar...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15881483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne 3 pokoje Białostoczek 60m2 27633398 15881483 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na cenionym osiedlu Białostoczek w Bi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1982