• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 574

15893783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 36m2. 2 pokoje. 27920568 15893783 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, zlokalizowane na 7 piętrze wieżowca przy ul. Fabrycznej ...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (58 zł/m2)

2
1
36 m2
1984
15893782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Centrum 27920565 15893782 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. KALINOWSKIEGOPrezentuję Państwu unikalną ofe...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
50 m2
1963
15893733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917633 15893733 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58 m², położone w Suwałkach przy ul. Kowalskiego, na 4 piętrze w bloku bez windy.Mieszkanie środkowe (nie narożne) – ciepłe i ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15855864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Wasilkowie 27076606 15855864 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w Wasilkowie - miejscu, które łączy kameralny charakter niewielkiego mias...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

380 000 PLN (7 917 zł/m2)

3
1
48 m2
1978
15893467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911404 15893467 Szukasz mieszkania wygodnego na co dzień, z dobrym układem i lokalizacją, gdzie wszystko jest pod ręką?Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 42,51 m² położone w Zambrowie przy ul. Grunwaldzkiej 14.Loka...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

280 000 PLN (6 587 zł/m2)

2
1
42.51 m2
-
15852241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Antoniuk 2 pokoje 41 m2 parter, blisko centrum 27026587 15852241 REZERWACJAŚwietna lokalizacja w Białymstoku, blisko centrum miasta- osiedle Antoniuk ulica Antoniukowska 3 A. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Bardzo spokojna i zi...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

380 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15564964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
OKAZJA Os. WYSOKI STOCZEK 2 pokoje 49 m do wejścia 21445574 15564964 OKAZJA - Słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na Osiedlu Wysoki Stoczek przy ulicy Swobodnej. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w niskim bloku po dociepleniu, remoncie elewacji i klatki schodowej.Miesz...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
1
48 m2
1986
15856605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27095901 15856605 Polecamy ustawne mieszkanie o pow. 60,30m2 na II piętrze w niskim bloku przy ul. Trawiastej, os. Wygoda w Białymstoku.Mieszkanie trzypokojowe plus oddzielna kuchnia.Na powierzchnię 60,30m2 składa się:- Salon - 17,3m2,- Pokój - 12,9m2,- Pokój - 9,...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

543 000 PLN (9 005 zł/m2)

3
1
60.3 m2
2003
15888935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
ZNAKOMITA LOKALIZACJA! ul. M. Skłodowskiej-Curie 27832480 15888935 MIESZKANIE NA WYNAJEM W SAMYM CENTRUM BIAŁEGOSTOKU! Dostępne od lipca!Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrze, duża przestrzeń - to jedne z wielu zalet mieszkania położonego na 3 piętrze, w niskim bloku przy ul. M. Curie - Skłodowskiej. W bliskiej od...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 700 PLN (42 zł/m2)

4
1
64 m2
-
15823341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26603274 15823341 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m², położone w samym sercu miasta – przy ulicy Botanicznej.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Układ i atuty mieszkania:- nieru...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

785 000 PLN (10 468 zł/m2)

4
1
74.99 m2
2018
15861237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27199613 15861237 Apartament wykończony pod klucz + 150 000 zł !!! Zapraszam , nie musisz denerwować się wykończeniem , my zrobimy to za Ciebie ! Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025
15890698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883207 15890698 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,6 m², położone w Łomży przy ul. Małachowskiego 8.Lokal znajduje się na II piętrze w budynku z 2008 roku, wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie jest zadbane, bardzo ustawne oraz ...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

499 000 PLN (7 724 zł/m2)

3
1
64.6 m2
2008