• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 750

15688245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23981390 15688245 Wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Gaładuś Krasnogruda, gmina SejnyZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży niezwykłej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Krasnogruda, w gminie Sejny. To urokliwe miejsce znajduje się nad brzegie...

Krasnogruda (Podlaskie, gm. Sejny)

1 700 000 PLN (4 899 zł/m2)

4
2
347 m2
2025
15859634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolno-budowlana 2,5 ha. Nowosiółki 27173962 15859634 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu działkę rolno-budowlaną w miejscowości Nowosiółki, 17 km od granicy Białego...

Nowosiółki (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

450 000 PLN

-
-
25280 m2
-
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15718049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24545240 15718049 Na sprzedaż działka o pow. 2,6838 ha położona gminie Jedwabne pow. łomżyński - pod inwestycję - złoże piasku i żwiru!Działka ma status gruntu rolnego z lasem. Teren jest oczyszczony z drzew.Udokumentowane złoża piasku i żwiru - ok. 500 tysięcy ton, p...

Jedwabne (Orlikowo) (Podlaskie, gm. Jedwabne)

1 600 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
26048 m2
-
15694350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka nad samym jeziorem 24081390 15694350 Do kupienia działka budowlana 2 411 m2, położona w Gibach, powiat sejneński, Pojezierze Wschodniosuwalskie.Działka położona bezpośrednio nad  jeziorem Gieret, ogrodzona z dwóch dłuższych boków, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na działce ...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

490 000 PLN

-
-
2411 m2
-
15896840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27989005 15896840 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w centrum Białystok, przy ul. Kalinowskiego. Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkan...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

410 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
41 m2
1970
15896754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jurowiecka 21 | 2 pokoje | miejsce parkingowe | 27988436 15896754 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,54 m² położone przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku, w prestiżowym apartamentowcu z 2019 roku (I etap inwestycji). Lokal znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym nowoczesnym budynku z windą.Dodatkowo...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

562 000 PLN (13 381 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15839791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26760996 15839791 Na sprzedaż dom o powierzchni 42,76 m², zrealizowany w konstrukcji drewnianej, posadowiony na działce o powierzchni 731 m² w miejscowości Rybaki, gmina Miastkowo. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość wykończenia wnętrza...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

339 000 PLN (8 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15878966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27603134 15878966 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kościuki, gmina Choroszcz.To doskonała propozycja dla osób poszukujących dobrej lokalizacji pod budowę domu lub usługi blisko Białegostoku.Do granicy miasta jest 8 km od strony ul. Popi...

Kościuki (Podlaskie, gm. Choroszcz)

205 000 PLN

-
-
815 m2
-
15876997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27560271 15876997 Prezentujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Fasty pod Białymstokiem. Inwestycja przy ul. Dzikowskiej składa się z 4 budynków o pow. 72,85 m2 w stanie surowym zamkniętym. Rozkład: Parter o pow. 35,33 m2 można zaaranżować w...

Fasty (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

479 000 PLN (6 575 zł/m2)

4
-
72.85 m2
2026
15756046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny w Niewodnicy Nargilewskiej 146m2 25243760 15756046 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny (stan surowy zamknięty) o powierzchni 146 m², położony na działce 750 m² w spokojnej i zielonej części Niewodnicy Nargilewskiej (gm. Juchnowiec Kościelny). To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego ...

Niewodnica Nargilewska (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

619 000 PLN (4 240 zł/m2)

5
2
146 m2
2025
15893779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum 27920571 15893779 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Augustowa - ul. Młyńska, 56 m²Na sprzedaż przes...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

414 400 PLN (7 400 zł/m2)

3
1
56 m2
-