• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 750

15687904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23975472 15687904 Polecamy do wynajęcia lokale biurowo-usługowe położone w ścisłym centrum Białegostoku. Powierzchnia lokali: od 30 do 300m2. Piętro: I-II. Wykończenie: na podłogach gres szkliwiony, ściany malowane, klimatyzacja w pomieszczeniach. Łazienki dostępne na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
36 m2
2006
15897001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród natury – jezioro, cisza i przestrzeń 27992420 15897001 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom blisko jeziora - spokojna okolica, Głuszyn, woj. podlaskieNa sprzedaż komfortowy dom jed...

Głuszyn (Podlaskie, gm. Krasnopol)

475 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
236 m2
2004
15896999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje, garaż, winda 27992417 15896999 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia stylowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy PREMIUM powierzchnia 54 m2 o wysokim stand...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 300 PLN (61 zł/m2)

3
1
54 m2
2023
15897000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
*** HALA MAGAZYNOWA *** POWIERZCHNIA 300 m2 *** 27992419 15897000 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna z posadzką niepylną - Białystok, os. WygodaProponuj...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 100 PLN (27 zł/m2)

11
-
300 m2
2000
15823261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620120 15823261 Wyjątkowa działka budowlana w Sobolewie – Twoje miejsce na dom lub biznes! Marzysz o idealnym miejscu pod budowę domu lub inwestycję? Prezentujemy w pełni uzbrojoną działkę w Gminie Supraśl, zaledwie kilka minut od Białegostoku! Dlaczego ta działka...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

369 000 PLN

-
-
946 m2
-
15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15731509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 24795146 15731509 Działka rekreacyjna z widokiem na jezioro Rospuda Czarne, gmina FilipówSerdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej położonej w miejscowości Czarne, gmina Filipów, powiat suwalski.Parametry działki:- powierzchnia: 2...

Czarne (Podlaskie, gm. Filipów)

109 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
2995 m2
-
15649832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23300809 15649832 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Olmonty, przy ulicy Łąkowej. To doskonałe miejsce dla osób ceniących naturę, spokój oraz szybki dojazd do miasta.Działki ...

Olmonty (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

250 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15695924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24109276 15695924 Działka inwestycyjna przy głównej trasie Sejny, ul. Powstańców SejneńskichNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6500 m², położona w Sejnach przy ul. Powstańców Sejneńskich. Nieruchomość znajduje się tuż przy drodze krajowej prowadzącej w s...

Sejny (Podlaskie, gm. Sejny)

1 630 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
6500 m2
-
15829888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26651956 15829888 Działka budowlana 21 950 m² z widokiem i dostępem do jeziora Rospuda - Czarne, gmina Filipów, powiat suwalski.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z wydanymi Warunkami Zabudowy pod budowę domu jedno...

Czarne (Podlaskie, gm. Filipów)

220 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
21950 m2
-
15688245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23981390 15688245 Wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Gaładuś Krasnogruda, gmina SejnyZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży niezwykłej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Krasnogruda, w gminie Sejny. To urokliwe miejsce znajduje się nad brzegie...

Krasnogruda (Podlaskie, gm. Sejny)

1 700 000 PLN (4 899 zł/m2)

4
2
347 m2
2025
15859634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolno-budowlana 2,5 ha. Nowosiółki 27173962 15859634 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu działkę rolno-budowlaną w miejscowości Nowosiółki, 17 km od granicy Białego...

Nowosiółki (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

450 000 PLN

-
-
25280 m2
-