• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Łomża

Znalezionych ofert: 83

15896498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27981178 15896498 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 721 m² położona w Łomży na osiedlu Zawady Przedmieście, u zbiegu ulic Bielicznej i Jesiennej.To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej części miasta, z j...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

330 000 PLN

-
-
721 m2
-
15889009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840320 15889009 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,65 m², położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Dmowskiego 5 w Łomży. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji, jak i dla inwestorów. Najważniejsze...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

245 000 PLN (5 613 zł/m2)

2
1
43.65 m2
-
15830505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674190 15830505 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

583 840 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
65.6 m2
2027
15894019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922755 15894019 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m² położone w Łomży przy ul. Pięknej 13.Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, pary lub osób szukających mieszkania pod inwestycję.To m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 129 zł/m2)

4
1
65.1 m2
1969
15891315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27894880 15891315 !!TYLKO U NAS!!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,20m², położone przy ul. Przykoszarowej 23 w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących komfort codziennego życia oraz wszystkich, którzy szukają miejsca go...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

590 000 PLN (7 266 zł/m2)

4
1
81.2 m2
1991
15889008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840319 15889008 Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta przy ul. Śniadeckiego w Łomży to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i dużego potencjału aranżacyjnego. Mieszkanie o powierzchni 4...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

339 000 PLN (6 998 zł/m2)

2
1
48.44 m2
1984
15839178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744295 15839178 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! Mieszkanie o powierzchni 45,96m², zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży.Opis mieszkania:Powierzchnia: 45,96m²Piętro: 2Liczba pokoi: 2Piwnica: takBalkon: takStan: do remontuMieszkanie do remontu: To mieszk...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

249 000 PLN (5 418 zł/m2)

2
1
45.96 m2
-
15890698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883207 15890698 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,6 m², położone w Łomży przy ul. Małachowskiego 8.Lokal znajduje się na II piętrze w budynku z 2008 roku, wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie jest zadbane, bardzo ustawne oraz ...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

499 000 PLN (7 724 zł/m2)

3
1
64.6 m2
2008
15859391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27167494 15859391 Działki w Łomży przy ul. Kraska – spokój, przestrzeń i naturalne otoczenie Zapraszamy do Biura Nieruchomości Północ w Łomży. W ofercie dwie działki o powierzchni 1339 m² oraz 1323 m² z wydanymi warunkami zabudowy. To propozycja dla osób, które szukaj...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

255 000 PLN

-
-
1339 m2
-
15865567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27303593 15865567 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55m² z dużym balkonem – Łomża, ul. Mazowiecka 2.Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na trzecim piętrze w solidnym budynku z 1994 roku (nowsza technologia bu...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

449 000 PLN (6 850 zł/m2)

3
1
65.55 m2
1994
15868048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363788 15868048 Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. Rycerska.To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają wygody, funkcjonalnego układu i przestrzeni dopasowanej do codziennego życia.Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,48 m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (7 611 zł/m2)

2
1
48.48 m2
-
15872465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27494213 15872465 Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. RycerskaTo mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalny układ i przestrzeń dopasowaną do codziennego życia.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,42 m², położone na 2...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

359 000 PLN (7 414 zł/m2)

2
1
48.42 m2
-