• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Łomża

Znalezionych ofert: 83

15865570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27303595 15865570 Mieszkanie 56,60 m2 w centrum Łomży – ul. Krótka 3Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, położone na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Krótkiej 3 w Łomży. Lokal posiada wysoki sufit, typowy dla zabudowy kamienicznej, co daje poczuci...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

320 000 PLN (5 654 zł/m2)

2
1
56.6 m2
-
15865565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27303592 15865565 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w sercu Łomży przy ul. Pięknej 3 o powierzchni 63,86m2 znajdujące się na I piętrze budynku z 1999 roku – idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.M...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

435 000 PLN (6 812 zł/m2)

2
1
63.86 m2
1999
15870324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27427141 15870324 Przestronne 3 pokoje 61 m² z balkonem, Łomża, ul. 3 MajaNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1 piętrze w solidnym budynku przy ul. 3 Maja 6A.Lokal wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń oraz komfort...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15889199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846028 15889199 Biuro Nieruchomości Północ w Łomży ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 751 m², położoną przy ul. Wąskiej w Łomży. Najważniejsze atuty nieruchomości:-Działka o regularnym, prostokątnym kształcie (ok. 28,6 m x 27 m), idealna po...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

225 000 PLN

-
-
751 m2
-
15872709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500524 15872709 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Łomża, ul. Kołłątaja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,50 m², położone na 4. piętrze przy ul. Kołłątaja w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, par, jak i i...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 595 zł/m2)

3
1
60.5 m2
1988
15841911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802714 15841911 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m², zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Kazańskiej 26 w Łomży. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, osobnej kuchn...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

545 000 PLN (9 750 zł/m2)

3
1
55.9 m2
2011
15830484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26674195 15830484 Biuro sprzedaży PÓŁNOC Nieruchomości Łomża prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 152,4 m², usytuowany na parterze nowo powstającego budynku przy ul. Ogrodowej w Łomży. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 341 120 PLN (8 800 zł/m2)

1
-
152.4 m2
2027
15830473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674178 15830473 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Przestrzeń z charakterem i dużym potencjałem – to właśnie oferuje ta kamienica przy ul. Dwornej w Łomży. Na sprzedaż 34 budynku o powierzchni użytkowej 166 m², położony na dział...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

999 000 PLN (3 996 zł/m2)

7
2
250 m2
-
15881486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27633558 15881486 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1045 m², położona w Łomży przy al. Legionów – jednej z głównych arterii miasta.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora poszukującego gruntu pod działalność usługową w dobrze skomunikowanej...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

379 000 PLN

-
-
1045 m2
-
15865752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305040 15865752 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 505 m², położona w Łomży przy ul. Akacjowej (działka ,,dochodzi do ul. Piaski).Działka o pow. 505 m² w Łomży przy ul. Akacjowej – z pełnymi mediami, w spokojnej okolicy. Idealna pod budowę wymarz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

299 000 PLN

-
-
505 m2
-
15865606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27303866 15865606 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w sercu Łomży – ul. Kierzkowa 2 i 4Ogromny potencjał inwestycyjny – idealny pod usługi, biura, mieszkania, obiekt restauracyjny, przychodnie lekarską lub inna inwestycje.Przedmiotem sprzedaży jest budynek miesz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

7 950 000 PLN (5 736 zł/m2)

1
-
1386 m2
-
15867244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27342202 15867244 Światło, przestrzeń i wygoda – 3 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. Kazańska.Są mieszkania, które „po prostu się ogląda... i są takie, w których od razu widzisz siebie.To trzy pokojowe mieszkanie przy ul. Kazańskiej w Łomża należy zdecydowanie do te...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

429 000 PLN (7 138 zł/m2)

3
1
60.1 m2
-