• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Łomża

Znalezionych ofert: 83

15865760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305042 15865760 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 538 m² w Łomży przy ul. Łagodnej.Idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnej, zielonej części miasta, ale nie chcą rezygnować z wygody miejskiego życia.Szczegóły nieruchomości:- dział...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

199 000 PLN

-
-
538 m2
-
15865563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27303591 15865563 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w Łomży przy ul. Mickiewicza 10. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze budynku wielorodzinnego.Na powierzchnię nieruchomości składa się:- kuchnia,- trzy pokoje,- łazienka z WC,- przedpokój.Ścia...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

380 000 PLN (6 230 zł/m2)

3
1
61 m2
1978
15877797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27579059 15877797 3 pokoje z balkonem, funkcjonalny układ, świetna lokalizacja – Łomża ul. Słowackiego.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,78m² położone na IV piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym przy ul. Słowackiego 8 w Łomży. Lokal wyróżnia się ba...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (6 071 zł/m2)

3
1
60.78 m2
1977
15830480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674161 15830480 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

435 385 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
45.83 m2
2027
15830495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674164 15830495 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

616 176 PLN (8 800 zł/m2)

3
1
70.02 m2
2027
15830491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674189 15830491 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

458 626 PLN (9 400 zł/m2)

3
1
48.79 m2
2027
15830502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674165 15830502 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

400 272 PLN (9 300 zł/m2)

2
1
43.04 m2
2027
15830512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674191 15830512 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

613 477 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
68.93 m2
2027
15881252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27626503 15881252 Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody bliskości miasta? Ta nieruchomość w Łomży przy ul. Kruczej to idealna propozycja dla Ciebie.Podstawowe informacje:- Powierzchnia domu użytkow...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

799 900 PLN (6 153 zł/m2)

4
2
130 m2
2025
15830474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674185 15830474 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

400 272 PLN (9 300 zł/m2)

2
1
43.04 m2
2027
15865756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305041 15865756 Do sprzedania działka budowlana w Łomży o pow. 3001m2, na os. Wschód, przy ulicy Jana III Sobieskiego.Teren, na którym znajduje się przedmiotowa działka została wydana w dniu 04-07-2025 roku decyzja o warunkach zabudowy. Przedmiotem inwestycji jest...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

900 300 PLN

-
-
3001 m2
-
15865608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27303868 15865608 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w sercu Łomży – ul. Kierzkowa 2 i 4Ogromny potencjał inwestycyjny – idealny pod usługi, biura, mieszkania, obiekt restauracyjny, przychodnie lekarską lub inna inwestycje.Przedmiotem sprzedaży jest budynek miesz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

7 950 000 PLN (5 736 zł/m2)

1
-
1386 m2
-