• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Łomża

Znalezionych ofert: 83

15865536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27302818 15865536 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,56m2 położone w Łomży przy Al. Legionów 5, w pełni wyposażone i umeblowane. Lokal mieszkalny znajduje się na V piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie słoneczne, ciep...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (7 759 zł/m2)

2
1
47.56 m2
1990
15830467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674194 15830467 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

400 272 PLN (9 300 zł/m2)

2
1
43.04 m2
2027
15830519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674192 15830519 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

616 176 PLN (8 800 zł/m2)

3
1
70.02 m2
2027
15830516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674167 15830516 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

583 840 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
65.6 m2
2027
15830475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674193 15830475 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

435 385 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
45.83 m2
2027
15830464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674168 15830464 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

613 477 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
68.93 m2
2027
15830472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674169 15830472 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

453 747 PLN (9 300 zł/m2)

3
1
48.79 m2
2027
15830499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674140 15830499 TYLKO U NAS Ten dom daje Ci coś, czego nie widać na zdjęciach – spokój, przestrzeń i pewność dobrej decyzji.Jeśli czytasz to ogłoszenie, bardzo możliwe, że właśnie znalazłeś dom, którego szukasz. Nie dlatego, że jest ładny — ale dlatego, że odpowiada...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

6
2
270 m2
-
15830489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674171 15830489 Biuro Nieruchomości Północ w Łomży zaprasza do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1008 m2 w Łomży na ulicy Grabowej w Łomży !!Działka, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by zrealizować swo...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

239 000 PLN

-
-
1008 m2
-
15830483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674187 15830483 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

430 802 PLN (9 400 zł/m2)

2
1
45.83 m2
2027
15830463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674160 15830463 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

613 477 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
68.93 m2
2027
15830498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674188 15830498 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

616 176 PLN (8 800 zł/m2)

3
1
70.02 m2
2027