• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Łomża

Znalezionych ofert: 83

15830488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674163 15830488 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

583 840 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
65.6 m2
2027
15830471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674159 15830471 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

400 272 PLN (9 300 zł/m2)

2
1
43.04 m2
2027
15830485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674139 15830485 Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu? Ta działka przy ul. Zdrojowej w Łomży to doskonała propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę i spokój z wygodnym dostępem do miejskiej infrastruktury.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1161 m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

249 000 PLN

-
-
1161 m2
-
15797910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26158871 15797910 Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem – 538 m² w Łomży przy ul. Łagodnej.Idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnej, zielonej części miasta, ale nie chcą rezygnować z wygody miejskiego życia.Szczegóły nieruchomości:- dzia...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

209 000 PLN

-
-
538 m2
-
15797916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26158867 15797916 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 505 m², położona w Łomży przy ul. Akacjowej (działka ,,dochodzi do ul. Piaski).Działka o pow. 505 m² w Łomży przy ul. Akacjowej – z pełnymi mediami, w spokojnej okolicy. Idealna pod budowę wymarz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

320 000 PLN

-
-
505 m2
-
15797856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26157143 15797856 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w samym centrum Łomży przy ul. Sikorskiego 126D z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy w miejscowości Łomża powiat łomżyński, województwo Podlaskie o powierz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 099 000 PLN (1 677 zł/m2)

6
4
655.4 m2
1996
15797875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26157158 15797875 Dom na sprzedaż – Łomża, ul. MickiewiczaMamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 157,4 m² (powierzchnia mieszkalna ok. 113,2 m²), usytuowanego na dział...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

909 000 PLN (5 775 zł/m2)

4
2
157.4 m2
-
15797871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157149 15797871 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość w Łomży przy ul. Sikorskiego 89 i 89A z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Przedmiotem sprzedaży są dwa budynki mieszkalne oraz jeden budynek gospodarczy posadowione na działce o powierz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 049 000 PLN (5 732 zł/m2)

4
3
183 m2
1984
15797876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157142 15797876 Na sprzedaż nieruchomość położona w Łomży przy ul. Szosa Zambrowska 18 na działce o powierzchni 941m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.W skład nieruchomości wchodzi:A) budynek mieszkalny powierzchni użytkowej 198,06m2 (pow. całkowita ok.301,96m2)...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

999 000 PLN (3 308 zł/m2)

6
2
301.96 m2
-
15797556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26152133 15797556 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w sercu Łomży – ul. Kierzkowa 2 i 4Ogromny potencjał inwestycyjny – idealny pod usługi, biura, mieszkania, obiekt restauracyjny, przychodnie lekarską lub inna inwestycje.Przedmiotem sprzedaży jest budynek miesz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

7 950 000 PLN (5 736 zł/m2)

1
-
1386 m2
-
15797917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26158868 15797917 Do sprzedania działka budowlana w Łomży o pow. 3001m2, na os. Wschód, przy ulicy Jana III Sobieskiego.Teren, na którym znajduje się przedmiotowa działka została wydana w dniu 04-07-2025 roku decyzja o warunkach zabudowy. Przedmiotem inwestycji jest...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

900 300 PLN

-
-
3001 m2
-
15797913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26158875 15797913 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Łomży przy ul. Zachodniej o powierzchni 3,1822ha. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu, położona w bliskiej odległości Drogi Ekspresowej S61 (3,8km do najbliższego węzła). Duża powierzchnia działk...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

6 349 000 PLN

-
-
31822 m2
-