• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Łomża

Znalezionych ofert: 83

15797861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157144 15797861 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w Łomży o powierzchni użytkowej 199,89m2 posadowiony na działce o powierzchni 1086m2.Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany według nowoczesnego projektu, okna trzyszybo...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 850 000 PLN (9 255 zł/m2)

8
3
199.89 m2
-
15797864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157136 15797864 Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni 160m2 posadowiony na działce o powierzchni 819m2 położony w Łomży przy ul. Bartniczej 2.Budynek mieszkalny jednorodzinny o dwóch kondygnacjach nadziemnych, w całości podpiwniczony z garażem jednostanowisko...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

775 000 PLN (4 844 zł/m2)

5
2
160 m2
1980
15797843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26156985 15797843 Wyjątkowe mieszkanie 75 m² – Łomża, ul. Polowa 15.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na II piętrze budynku z 2004 roku, wybudowanego w nowoczesnej technologii. Nieruchomość znajduje się w samym sercu Łomży, co zapewnia szy...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

539 000 PLN (7 187 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15797553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26152055 15797553 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w sercu Łomży – ul. Kierzkowa 2 i 4Ogromny potencjał inwestycyjny – idealny pod usługi, biura, mieszkania, obiekt restauracyjny, przychodnie lekarską lub inna inwestycje.Przedmiotem sprzedaży jest budynek miesz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

7 950 000 PLN (5 736 zł/m2)

1
-
1386 m2
-
13860123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38395 13860123 Łomża, budynek biurowy, 993 m2, sprzedam, 940 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m2 położony na działce o pow. 1 972 m2. Budynek jest obiektem 4-kondygn...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

940 000 PLN (947 zł/m2)

12
1
993 m2
-
15657058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23423035 15657058 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na ostatnim, 4 piętrze zadbanego budynku po termomodernizacji z 1983 roku. Blok wyróżnia się szerokimi klatkami schodowymi, które zapewniają komfort codziennego użytk...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

390 000 PLN (6 393 zł/m2)

3
1
61 m2
1983
15479676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19493639 15479676 Nieruchomość o powierzchni 250m², położona przy ul. Ks. Anny w samym sercu Łomży. Dom składa się z części mieszkalnej oraz dwóch wynajętych lokali usługowych. Powierzchnia użytkowa domu to 150m².Lokal 1 (50m²) w podpiwniczeniu: 2 pokoje, łazienka.Lok...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 190 000 PLN (4 760 zł/m2)

5
-
250 m2
1980
15598492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22141462 15598492 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100m², położona w Łomży przy ul. Wąskiej. Działka ma kształt prostokąta i znajduje się wśród nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej.Media: prąd, woda i kanalizacja bezpośrednio przy działce (brak podłączenia)....

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

650 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15620661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22610642 15620661 Na sprzedaż: Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Starej Łomży przy ul. PogodnejWyjątkowa nieruchomość położoną w malowniczej okolicy nad rzeką, zaledwie około3 km od centrum Łomży. Dom znajduje się na dwóch działkach o łącznej powierzchni około 600 m² Klu...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (11 250 zł/m2)

3
2
120 m2
2019
15651189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23329878 15651189 Dom w zabudowie szeregowej ul. Kasztanowa , Łomża Idealny dla rodziny, ceniącej komfort i doskonałą lokalizację!Najważniejsze atuty nieruchomości: • Rok budowy 1999 – solidna konstrukcja z pustaka ceramicznego (1,5 pustaka), ocieplenie: 5 cm we...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 150 000 PLN (6 085 zł/m2)

4
-
189 m2
1999
15634583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22922217 15634583 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Łomży – StarówkaNa sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Łomży – na urokliwej Starówce. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

320 000 PLN (6 737 zł/m2)

2
-
47.5 m2
1975
15588833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21942532 15588833 Na sprzedaż:Komfortowy dom o powierzchni użytkowej 221,7 m², położony w spokojnej i prestiżowej lokalizacji przy ul. Zdrojowej w Łomży, na dużej w pełni zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 850 m2 To idealne miejsce dla osób ceniących ...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 510 000 PLN (6 811 zł/m2)

4
-
221.7 m2
-