• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 469

15840178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26770789 15840178 Działka usługowa 1 151 m² – Białystok Bacieczki – 50% zabudowy Na sprzedaż działka usługowa 1 151 m² w Białymstoku – Bacieczki, objęta MPZP 3.2U,MN. Teren płaski, o regularnym kształcie, z pełnym uzbrojeniem. Największy atut: możliwość zabudowy do 5...

Białystok (Bacieczki), Produkcyjna

1 199 000 PLN (1 042 zł/m2)

-
-
1151 m2
-
15844342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26832371 15844342 Polecamy ciekawą działkę 866 m2 przy ul. Ciołkowskiego 62 na osiedlu Skorupy. Działka nie objęta MPZP - wokół zabudowa jednorodzinna -możliwość uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze. Teren równy, działka częścio...

Białystok (Skorupy), Konstantego Ciołkowskiego

562 900 PLN (650 zł/m2)

-
-
866 m2
-
15847202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26904537 15847202 Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m², usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym bloku z 2022 roku. B...

Białystok (Centrum), Warszawska 64

658 000 PLN (12 920 zł/m2)

2
1
50.93 m2
2022
15847274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26905893 15847274 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem – Warszawska 64A, 53 m², blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna kolorystyka, naturalne światło i harmonijne połączenie drewna z nowoczes...

Białystok (Piasta I), Warszawska

685 000 PLN (12 925 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15868249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blizniak | zadbana działka | cicha okolica 27369647 15868249 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w  spokojniej części Białegostoku...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

719 000 PLN (3 595 zł/m2)

5
2
200 m2
1977
15886843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768861 15886843 Nowoczesny dom wolnostojący 181,9 m² - Dojlidy Górne duże przeszklenia szybki dojazd do centrum Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 181,9 m² , położony w zielonej i spokojnej części Dojlid Górn...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

849 000 PLN (4 691 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15868917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sienkiewicza | 3 pokoje | 48,2m2 | 1 piętro 27394336 15868917 Nie każdy szuka „gotowca”.Niektórzy szukają możliwości.To mieszkanie przy ul. Sienkiewicza to właśnie taka przestrzeń — czysta karta, którą możesz zaprojektować dokładnie pod siebie.PODSTAWOWE INFORMACJE• Powierzchnia: 48,20 m²• Piętro: 1 4• Lokaliz...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

395 000 PLN (8 229 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15822990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje po generalnym remoncie- Towarowa - Piasta 26637990 15822990 WYJĄTKOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ Białystok ul. Towarowa Os. Piasta I 58,5 m² 3. piętro balkon piwnicaNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 58,5 m², po komplekso...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

569 000 PLN (9 810 zł/m2)

4
1
58 m2
-
15773876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*173 m2* ul. Kozłowa* 4 sypialnie* 2 łazienki* 25641116 15773876 Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m² przestrzeni, w której się zakochasz!Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego.Wchodzisz i od razu wiesz — to nie jest zwykłe mieszkanie.Apartament przy ulicy Kozłowej, to przestrzeń, która zas...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (6 931 zł/m2)

5
2
173 m2
1998
15765659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*173 m2* ul. Kozłowa* 4 sypialnie* 2 łazienki* 25478745 15765659 Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m² przestrzeni, w której się zakochasz!Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego.Wchodzisz i od razu wiesz — to nie jest zwykłe mieszkanie.Apartament przy ulicy Kozłowej, to przestrzeń, która zas...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (6 931 zł/m2)

5
2
173 m2
1998
15868737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, 3 pokojowe mieszkanie ul. Konwaliowa ! 27390112 15868737 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, Białystok!Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe mieszkanie na 3. piętrze w bloku z 1988 roku przeszło kom...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (10 159 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15785713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kręta | 89,70 m² + taras 100 m² + garaż 18 m² 25891165 15785713 **Apartament z duszą i tarasem marzeń**Nowe Miasto - ul. Kręta 89,70 m² + taras 100 m² + garaż 18 m²Niektóre mieszkania po prostu się ogląda.W tym - chce się zostać.Już od progu czujesz spokój, ciepło i harmonię. Wnętrze pełne światła, zapachu drewn...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

930 000 PLN (10 449 zł/m2)

4
1
89 m2
1997