• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 282

15879070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27607723 15879070 Spełnij marzenie o siedlisku na Wsi! Odkryj swój własny azyl w malowniczej wsi Krynickie (gm. Zabłudów), zaledwie 18 km od granic Białegostoku i 7 km od Zabłudowa. Ta nieruchomość to doskonałe połączenie ...

Krynickie (Podlaskie, gm. Zabłudów)

239 000 PLN (5 432 zł/m2)

1
1
44 m2
2008
13995255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2307160 13995255 Polecamy dom w miejscowości Żółtki-Kolonia, gmina Choroszcz. Nieduży dom wolnostojący o powierzchni ok.110m2 został zbudowany z pełnej cegły w latach 70-tych. Dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza, częściowo podpiwniczony. Na parterze trzy ...

Żółtki-Kolonia (Podlaskie, gm. Choroszcz)

930 000 PLN (8 455 zł/m2)

3
-
110 m2
1970
15831910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26700859 15831910 Polecamy nieruchomość w miejscowości Osłowo, gmina Mielnik. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5303m2. Działka w kształcie trapezu zabudowana jest drewnianą stodołą o powierzchni około 60m2. Nieruchomość posiada: - uzyskane warunki z...

Osłowo (Podlaskie, gm. Mielnik)

159 000 PLN (2 650 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15656752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23418620 15656752 Polecamy nieruchomość w miejscowości Rzędziany. Siedlisko położone przy szosie warszawskiej w miejscowości Rzędziany, gmina Tykocin, w odległości około 16 km od granicy Białegostoku. Na działce znajdują się dom oraz budynek gospodarczy. Dom z lat 70...

Rzędziany (Podlaskie, gm. Tykocin)

725 000 PLN (9 667 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15376728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17149085 15376728 Polecamy nieruchomość w miejscowości Mońki. Na sprzedaż 12 murowanego domu o powierzchni 48m2. Rozkład nieruchomości to dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Istnieje możliwość adaptacji poddasza na trzy dodatkowe pokojepomieszczenia. Dom został zbudo...

Mońki (Mońki) (Podlaskie, gm. Mońki)

165 000 PLN (3 438 zł/m2)

2
-
48 m2
1955
13995350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1552 13995350 Polecamy dom w miejscowości Trzcianka, gmina Janów, powiat sokólski. Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 143m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Na parterze znajdują się: pokój dzienny, pokój gościnn...

Trzcianka (Podlaskie, gm. Janów)

494 000 PLN (3 455 zł/m2)

6
-
143 m2
2010
15719738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24580143 15719738 Na sprzedaż nieruchomość w gminie Mielnik. Atrakcyjnie zlokalizowane siedlisko na działce o powierzchni 4600m2, położone w gminie Mielnik, w miejscowości Oksiutycze. Dom drewniany z lat pięćdziesiątych z dyla o powierzchni 60m2, składający się z ga...

Oksiutycze (Podlaskie, gm. Mielnik)

156 000 PLN (2 600 zł/m2)

3
-
60 m2
-
14962637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5651143 14962637 Polecamy dom murowany z 1997 roku w stanie surowym zamkniętym, położony na osiedlu Bacieczki. Powierzchnia użytkowa 350m2, trzy kondygnacje. Stolarka okienna pcv, dach pokryty blachodachówką. Działka o powierzchni 863m2, ogrodzona i zagospodarowana...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

12
-
360 m2
-
13995338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 1414 13995338 Dom w zabudowie bliźniaczej (dwie połówki po 120m2, łącznie ok. 240m2), położony w miejscowości Janów, powiat sokólski. Stan surowy otwarty, budowa rozpoczęta w latach 70-tych. Domy podpiwniczone + parter , piętro i poddasze. Działka 511m2, ogrodzo...

Janów (Podlaskie, gm. Janów)

250 000 PLN (1 042 zł/m2)

5
-
240 m2
-
15381422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17275277 15381422 NOWODWORCE - blisko miasta Chcesz zamieszkać blisko miasta a jednocześnie móc cieszyć się przyrodą? To dobrze trafiłeś! Mamy nową interesującą ofertę! Nasza oferta to nowa inwestycja. Super lokalizacja- przecież to Nowodworce! Zapraszamy na prez...

Nowodworce (Podlaskie, gm. Wasilków)

599 000 PLN (7 047 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15473161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19354807 15473161 NOWODWORCE - blisko miasta Chcesz zamieszkać blisko miasta a jednocześnie móc cieszyć się przyrodą? To dobrze trafiłeś! Mamy nową interesującą ofertę! TE DOMY MOŻEMY TOBIE WYKOŃCZYĆ W WYSOKIM STANDARDZIE W STANIE POD KLUCZ! UWAGA: zdjęcia ...

Nowodworce (Podlaskie, gm. Wasilków)

759 000 PLN (8 929 zł/m2)

4
2
85 m2
2025
14662176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 158217 14662176 >>NOWOCZESNE I ENERGOOSZCZĘDNE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ << NOWE ALEKSANDROWO>> Polecamy Państwu nowoczesne, komfortowe i energooszczędne jednorodzinne domy parterowe z użytkowym poddaszem w zabudowi...

Dobrzyniewo Duże (Nowe aleksandrowo) (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

610 000 PLN (4 013 zł/m2)

6
-
152 m2
2024