• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 282

15868843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27392336 15868843 Nowoczesny dom energooszczędny w Supraślu – w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości regionu.Nieruchomość z 2026 r. w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 107,38 m² łączy nowoczesne rozwiązania, solidne wykonanie oraz bliskość natury...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

865 000 PLN (8 056 zł/m2)

4
2
107.38 m2
2026
15867970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360091 15867970 Dom wolnostojący o powierzchni 168 m² w miejscowości Plewki (gmina Szepietowo), 5 pokoi, położony na działce 8000 m² – największym atutem nieruchomości jest rozległy teren oraz zabudowania gospodarcze dające szerokie możliwości wykorzystania. To prop...

Plewki (Podlaskie, gm. Szepietowo)

450 000 PLN (2 679 zł/m2)

5
2
168 m2
1980
15823296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26603808 15823296 Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości w Polsce – Białowieży, tuż przy granicy z unikatowym na skalę europejską Rezerwatem Puszczy Białowieskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących kon...

Białowieża, Kamienne Bagno

2 190 000 PLN (13 688 zł/m2)

5
4
160 m2
2020
15390985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17504779 15390985 Przedstawiamy unikalną ofertę nieruchomości położonej na malowniczej działce o powierzchni 964 m², zlokalizowanej przy ul. Warszawskiej w Hajnówce. Ta tradycyjna, drewniana zabudowa z 1927 roku oferuje niepowtarzalny urok, idealnie komponujący się z ...

Hajnówka, Warszawska

190 000 PLN (1 124 zł/m2)

6
1
169 m2
1927
15870248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27424092 15870248 JEDEN Z OSTATNICH - DWUPOZIOMOWY SEGMENT Z PRYWATNYM OGRODEM - TWÓJ WYMARZONY DOM Porosły, gm. Choroszcz Wyobraź sobie miejsce, gdzie codzienność staje się przyjemnością. Gdzie przes...

Porosły (Podlaskie, gm. Choroszcz)

820 000 PLN (7 257 zł/m2)

5
3
113 m2
2025
15819656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26622677 15819656 JEDEN Z OSTATNICH - DWUPOZIOMOWY SEGMENT Z PRYWATNYM OGRODEM - TWÓJ WYMARZONY DOM Porosły, gm. Choroszcz Wyobraź sobie miejsce, gdzie codzienność staje się przyjemnością. Gdzie przes...

Porosły (Podlaskie, gm. Choroszcz)

830 000 PLN (7 345 zł/m2)

5
3
113 m2
2025
15870204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27423376 15870204 JEDEN Z OSTATNICH - DWUPOZIOMOWY SEGMENT Z PRYWATNYM OGRODEM - TWÓJ WYMARZONY DOM Porosły, gm. Choroszcz Wyobraź sobie miejsce, gdzie codzienność staje się przyjemnością. Gdzie przes...

Porosły (Podlaskie, gm. Choroszcz)

840 000 PLN (7 434 zł/m2)

5
3
113 m2
2025
15852779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bacieczki ładny dom, 6 pok. 270 m, działka 800 m 27040113 15852779 REZERWACJA !Reprezentacyjny i bardzo klimatyczny dom (6 pokoi) o powierzchni użytkowej 270 m2 plus garaż, położony na osiedlu Bacieczki, na dużej i ładnie zaaranżowanej działce o powierzchni 800 m2, w otoczeniu zieleni. Podjazd wykonany z kostki bruk...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 075 000 PLN (3 359 zł/m2)

6
2
320 m2
1990
15771041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kwintesencja Podlasia w otulinie Puszczy Knyszyn. 25569116 15771041 REZERWACJA !Kwintesencja Podlasia. Siedlisko, w którym czas płynie wolniej.Wyjątkowa oferta dla tych, którzy szukają miejsca z duszą — autentycznego, zanurzonego w naturze, z dala od miejskiego zgiełku. Piłatowszczyzna, malownicza wieś w gminie Gróde...

Piłatowszczyzna (Podlaskie, gm. Gródek)

1 000 000 PLN (8 403 zł/m2)

4
2
119 m2
2012
15733968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24811938 15733968 Polecamy nieruchomość ROD znajdującą się na terenie Ogródków Działkowych Jaroszówka. Działka o powierzchni 340m2 zabudowana domem murowanym o powierzchni 32m2. Dom posiada trzy pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Nieruchomość jest w dobrym stanie do wyko...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

73 000 PLN (2 281 zł/m2)

3
-
32 m2
-
15866058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27309959 15866058 Dom wolnostojący na sprzedaż w Nowosadach o powierzchni 76 m², składający się z 3 pokoi, położony na działce 2002 m² z dojazdem z dwóch stron (asfalt + droga gruntowa). Największym atutem jest duża działka, garaż ok. 90 m² (3 stanowiska warsztat) or...

Nowosady (Podlaskie, gm. Hajnówka)

389 000 PLN (5 118 zł/m2)

3
1
76 m2
1957
15823271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26607915 15823271 Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z 1988 roku, położony w cichej i prestiżowej dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 228 m2 (bez balkonówtarasów) na działce 512 m2 oferuje 6 pokoi (w tym gabinet i studio na pod...

Białystok (Jaroszówka), Jacka

970 000 PLN (4 254 zł/m2)

6
2
228 m2
1988